Skocz do zawartości
Nyilas

Pierwszy raz - AF Bruce Banner | AF Black Domina | AF Jack Herer | Led Mars ts 600

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym Dzięki. Czeka mnie wyjazd do niedzieli także dzisiaj je podlałem i za 2 dni zobaczymy ;_; zrobię rano zdjęcie i ciekawe co się zmieni za 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z roślinkami wszystko w porządku, poza jedną. To ph czy może być też niedobór? Jutro będę je podlewał i od razu sprawdzę płynem helliga pH, jeśli będzie dobre to podlewać samą wodą czy z czymś? 

IMG_20210414_233739.jpg

IMG_20210414_233748.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem. Trochę się w sumie z nimi podziało. Mam jakiś rozklekotany telefon, i światło za mocne w pokoju, bo w sumie tak naświetlona jak i w boksie przy jedzie. No ale 1 jest tak jaśniejsza jak na jpg.

 

Kolejność się posypala

2,3 Bruce Banner - jasna no i te liście, nie wiem co z nimi, pH w normie wg PŁYNU HELLIGA 

1,4,5 Black Domina - końcówka flo, niedługo jakoś będę ciachał chyba. Także już raczej olać te liscie, sama woda - nie wiem czy słusznie

6- Jack Herer, tu co jej jest? IMG_20210415_235926.thumb.jpg.56591acb4e5157707c5acef85132b95d.jpg

IMG_20210415_235615.jpg

IMG_20210415_235642.jpg

IMG_20210415_235920.jpg

IMG_20210415_235933.jpg

IMG_20210416_000427.jpg

Edytowane przez Nyilas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawała nawozów albo nic albo minimalne dawki, więc spalenie nawozami tu chyba odpada? + Jest jasna, wiem że "zdjęcie całej rośliny" ale albo mam chujowe światło w domu albo aparat, bo dosłownie nic to wam nie da 😕 a nie wystawie krzaka w dzień na słońce żeby zrobić naturalna fotkę więc może ktoś opisem da radę. Ogólnie to jest wysuszone, w palcach się kruszy, roślina nie potrzebowała nawozów bardzo długo, i to jej pierwszy problem z liśćmi. Jakieś diagnozy? Moje trzy tezy 

1.przenawożenie, ale no nie ma czym teoretycznie, ona najmniej potrzebowała nawozów i praktycznie ich nie miała ;_;

2. Braki, a jak tak to czego ? 

3. Lampa za nisko jak pisał Szym, ale to mars hydro ts 600 30-35 cm od szczytów, a te dolne liście też to mają 😕

No i może wysuszenie, ale to chyba nie tak wygląda ? + Ważę doniczki zawsze przed podlaniem i no nie bardzo im brakuje wody. Co robić ? 

IMG_20210417_230323.jpg

IMG_20210417_230410.jpg

IMG_20210417_230416.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nyilas wszystkie liście się zawijają czy tylko te górne partie ?  Ona jest głodna i to ostro, potasu nie ma już chyba wcale azotu raczej tez nie :2guns:  daj nawóz na kwitnienie ale na spokojnie żeby nie przyblokować czym bardziej wygłodzona cipka to szybciej się obrazić potrafi. Jak będziesz dodawał później cal mag to wymieszaj go z woda jako pierwszy i odczekaj pół godziny zanim dodasz resztę nawozów pozdrawiam i powodzenia 

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy Górne ale w sumie leci niżej chyba z dnia na dzień. Bardzo dziękuję za mocne rady 😄 Żałowałem wszystkim nawozów ale tylko ta zrobiła coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...