Skocz do zawartości
Śpiący

Auto lemon kik mars hydro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i życzę miłego wieczoru. Oto kolejna moja aktualizacja rośliny dziś mają 18 dni w wtorek zostały podlane BIOCANNA weg 25% zalecanej dawki po 0.5 litry na roślinę tak jak doradzil mi Piccolo. Co powiecie na wygląd roślin mam wrażenie że są trochę małe, może jestem za bardzo niecierpliwy.

20210211_175329.jpg

20210211_174817.jpg

20210211_174809.jpg

20210211_174801.jpg

20210211_174758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Śpiący ładne sa, teraz sama wodę im daj, kolor mają ładny.

Ja bym je trochę podoginal, czy tam co się da na boki, żeby nowe odrosty więcej światła łapały, szybciej będą rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Oki to mnie uspokoiłes bo miałem wrażenie że są za małe jutro spróbuje odsłonić wszystkie odrosty które się tylko da. Dzięki za podpowiedź 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam roślinki dziś mają 26 dni jak do tej pory podlane nawozem na wzrost były tylko raz ostanie dni miały troszkę ciężkie ponieważ musiałem zmienić ich miejsce pobytu i przez jeden dzień ni3 miały światła i trochę zmarzly. Dziś zauważyłem że zaczynają kwitnąć pojawiły się małe białe włoski lecz nie mam jak zrobić dobrego zdjęcia moje pytanie czy zacząć już im lać nawóz na kwitnienie? Czy może jeszcze dac tego na wzrost? Poniżej wstawiam zdjęcia 

20210219_195427.jpg

20210219_195238.jpg

20210219_195054.jpg

20210219_195047.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego boxa i 4doniczki to mogą być.mniejsze niż  11l  8l nawet  by stykły.  Radze ci abyś podlewał rośliny wodą o temp około  23°C  wtedy nie doznają szoku i szybciej dochodz

Lej  śmialo nawóz na kwitnienie.i nie trenuj  już zbyt mocno roślin. Tylko odginaj łodygi   inny trening ci nie potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik a po co ma lać jak jeszcze nie kwitnie i krzak dobrze wygląda, żeby przenawozić? lali byście tylko te nawozy ciągle i potem problemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym to kiedy radzisz lać nawóz na kwitnienie?  Jak narazie pojawiają się pierwsze włoski nawozu na weg użyłem tylko raz i już go nie dam. Na flo mam biocanna flovers+biocanna boost 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Śpiący odżywki są stworzone po to zeby uzupełniać braki a nie na odwrót.

Jak ty masz auto to ja proponuje zaczynając od połowy dawki jakos za 2 tygodnie. Albo wtedy kiedy zauważysz delikatne braki.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym w popszednim grow  lałem odpowiednie nawozy przez cały cykl ani jednego dnia  przerwy i było git.  Ja w swoim grow mam takiensme doniczki a box  to 1m2 i widze że na 4, rośliny i ja mugł bym mieć spokojnie i 2litry mniejsze donice i było by git

@Śpiący o stary to  sporo wydasz na tą wode. Ja swoje kwiaty podlewam zwykłą deszczówką   jest o tyle lepsza od innych  wód że za darmo jest i ma ph idealne   tylko nawóz leje i nigdy nie kontroluje ph izawsze jest gitles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik ja też nie kontroluje ph. Gdybym miał możliwość zbierania deszczówki też bym tak pewnie zrobił. A wody z kranu im nie dam bo jest bardzo chlorowana. Na następną uprawa zaopatrze się w ph metr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oto kolejną aktualizacją dziewczyny dziś mają 37 dni zrobiło się dość gęsto wczoraj zostały podlane pierwszy raz biocanna flovers w połowie zalecanej dawki. Jedna z roslin jest mniejsza ta ktora rosnie w air pot Kiedy moge zaczac lac bioboost Wszelkie porady i sugestie mile widziane. Jak myślicie jeśli wszystko będzie ok jakiego plonu mogę się spodziewać 

20210302_220019.jpg

20210302_220026.jpg

20210302_220049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester tak wczoraj to zauważyłem wydaje mi się że to przez zbyt bliską odległość lampy od roślin jakies 20cm 

Edytowane przez Śpiący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym tak zrobiło się dość gęsto ale nie chce nic popsuć co radzisz które liście obciąć? Do tej pory je naginalem ale dużo to nie pomaga szybko wracają do poprzedniego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...