Skocz do zawartości
fxxx1337

Green Gelato Auto | PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry 70% wilgo, 21.5 stopni.

Teraz mam zagwostkę, bo dosłownie 2 minuty temu zamieniłem tego jednego leda na innego, który generuje większe ciepło (20 wat ma), bo chce zwiększyć temperaturę, bo wydaje mi się, że za mała jest temperatura. 

 

Teraz nie wiem czy dać jednego tego leda i tego co teraz włożyłem, czy wrzucic tam wszystkie tzn te 2 + ten trzeci

Jak myślisz? @WielebnyMerry

20210205_142611.jpg

20210205_142621.jpg

20210205_142636.jpg

bo tak w sumie teraz policzyłem, że na moją powierzchnię trzeba 3800 lumenów, te dwa podłużne ledy mają razem 2700 lumenów

z jedną podłużną i z tym nowym ledem jest dokładnie 3802 lumeny, więc teraz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337  wrzucaj  wszystkie może że 3st. podniesie, przy tej wilgotności temperatura dobrze jak będzie w granicy 25-27st. Ciężko ale do wykonania.

Gdzie box trzymasz, mieszkanie, garaż, strych?

Jaka temperatura otoczenia?

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie poparzone końcówki liści, na szczęście jest to ledzik, więc nie daje tyle ciepła żeby połączyć jak potrafi HPS, ale prócz połączeń może mieć stres podobno, jakiś uczony pisał kiedyś na forum jednej z FR.

 

Bynajmniej jutro jak zechcesz zapoznasz zdjęcia to zobaczymy. I pilnuj poziomu wilgotności w granicach 70% jak u kobiety 🤪😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zesrałem, wracamy z jarania po 23 i nagle niebieskie swiatla a my bonio i crusher z ziolem w srodku, wszyscy na bombie jeszcze troche i zesrani, zatrzymali nas ale wszystko pochowane pod siedzeniami xD Wszyscy zachowali się wzorowo 0 paniki na zewnątrz, ale w środku wszyscy się gotują. Pojebane XD 

A teraz recenzja ziółka ;D

Palonko pierwsza klasa, smiechawa ostro, połączenie  indica z sativa magia 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też mam tą pestkę w piwnicy daj znać po zbiorach czy warto sądzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...