Skocz do zawartości
lamasky

początek kwitnienia ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym mam juz ok , dołożyłem z tydzień temu :) to fota wyżej jest sprzed hohohooh 😉

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lamasky  Ledam 35W będzie trochę za słaby na powierzchnie 0,18 m2, bo z tego, co deklaruje producent panelu wynika, że nadaje się do powierzchni góra 0,16 m2, ale jakbyś go dołożył do oświetlenia, jakie już posiadasz to powinno być w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to może tak : ten panel ledam zawieszony z góry wiadomo, a ta lampa led grow pełne spectrum od dołu, strumień światła skierowany do góry? co myślisz o taki rozwiązaniu ? Qrna durny jestem albo zajebany hmm 😄,  40/42 to jest 0,17m2  taki mam metraż wiem że wiele to nie zmienia ale zawsze coś 😉

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chyba tez nie będę kombinował i pójdzie światło z góry, ale zastanawia mnie efekt tej lampy z dołu. Byłyby doświetlone niższe pąki ale czy by je w dół nie ściągało... Zrobię jak radzisz może w przyszłości pokombinuję w ten sposób a teraz zalezy mi na pewnym plonie :) pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie juz parametry boxa i oświetlenia, jutro jadę po pestki na zaś polecicie jakieś łatwe w prowadzeniu automaciki z dobrym plonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy cos co da fajny plon i będzie takie bardziej dajace na głowę jak.na ciało nie wiem jak to opisać takie żeby nie dawało pawera na impre tylko wiesz fotelik nutka ciasteczko😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...