Skocz do zawartości
rick

Pomocy! moja roślinka ma już miesiąc a ma 4 listki

Rekomendowane odpowiedzi

siema,roślinki są bardzo małe jak patrzyłem powinny być dużo większe i nie wiem w czym tu problem roślinki mają:

1: 2 liski paczkowe ok. cm, 2 listki ok. 2cm i 2 mniej niż cm i ma ok 20cm

2: 2 listki paczkowe cm i 2 listki cm i ma ok 15cm

3 2 listki paczkowe 0.75cm i 1 listek cm i ma ok 15cm 

przypomnę że miną już miesiąc 

lampa:80LED świeci przez cały czas, od lampy do roślinki jest 60cm

powietrze: wymieniam 2 razy dziennie (nie mam wiatraczka) 

zdj jest 1 roślinki (tej największej) 

led wyłączyłem do zdj bo nie było nic widać 

 

16116516323898284212421422309488.jpg

Edytowane przez rick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rick Dałeś się nabrać, w te chujowe chwyty, ja też kiedyś myślałem że coś ma prawo pod tym rosnąć, ale z ciekawości zawitałem tutaj na forum i zostałem uświadomiony że przy tym nic nie urośnie, szkoda bo to tylko strata kasy w twoim przypadku, poczytaj sobie na forum o początkach i może sproboj na nowo z wiedzą co będzie ci potrzebne i pisz posty bo ludzie ci zawsze pomogą i powiedzą co jest lepsze i co się opłaca. 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zielony Uczeń napisał:

@rick Dałeś się nabrać, w te chujowe chwyty, ja też kiedyś myślałem że coś ma prawo pod tym rosnąć, ale z ciekawości zawitałem tutaj na forum i zostałem uświadomiony że przy tym nic nie urośnie, szkoda bo to tylko strata kasy w twoim przypadku, poczytaj sobie na forum o początkach i może sproboj na nowo z wiedzą co będzie ci potrzebne i pisz posty bo ludzie ci zawsze pomogą i powiedzą co jest lepsze i co się opłaca. 

Pozdro

dzięki za info, a jakie ty polecasz? tak żeby nie poszło na to w huj prądu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rick Ja dużej wiedzy nie mam ale kolega @Zielone krainy polecił mi panel ledam na 1 roślinkę w pcboxie mi starcza, koszt to około 150ziko, jest pełno linków na forum poszukaj sobie bo ja aktualnie nie mam jak, no i dolicz sobie wszystkie nawozy itp. chyba że wszystko masz, 300 przynajmniej trzeba liczyć, chyba że chcesz się bawić w jakieś zwisające samorobione żarówki, ale według mnie to się nie opłaca.

@rick ale tak jak koledzy piszą, chyba lepiej to wywalić i zacząć od zera z porządnym sprzętem i wiedza początkującego, ja otworzyłem fotorelacje i dużo osób które mają wiedzę mi pomaga i uczy, wydaje mi się że to najlepszy sposób na pierwszy grow 

Edytowane przez Zielony Uczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...