Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@niewiemalesiewypowiem hej, widze, ze analizowales temat uv, a mam dylemat z wyborem, mianowicie zarowka, ktora tu wkleil autor ma 30% UVA i 10%UVB, natomiast migro ma w asortymencie swietlowke (niestety troche drozej) 75% UVB i 25% UVA. Dobrze kojarze, ze aby zyskac na plonie i jakosci to wazniejsza jest wartosc UVB, anizeli UVA ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry jeszcze sie suszy. Dopiero 5 dzień. Sa odpowiednie warunki, caly czas 20 stopni i wilgotność miedzy 50 a 60%. Ostatnio przesuszylem w 3 dni mi sie wysuszyło i smak i zapach do dupy. Teraz chce dłużej i pozniej do słoików. Mysle ze jeszcze 3 5 dni i podam wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz wysuszone trwalo to 8 dni. 

Critical - 42g

Purple Punch - 42g

Purple Punch #1 - 50g

Purple Punch #2 - 90g

Wszystkiego 224g.

Parę gieta rozdane jak narazie także było około 230g.

Szału nie ma ale są naprawde bardzo dobrze wysuszone. Obecnie leżą w słoikach z saszetkami z wilgocią 55%.

Uzyskałem to co chciałem czyli pachnące, suche i pyszne zioło.

Narazie z tego co palilem najlepszy dla mnie Critical na ostatnim miejscu ten najbardziej fioletowy Purple Punch.

20210511_121618.jpg

20210511_121653.jpg

20210511_121731.jpg

20210511_121818.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Totoro dzięki! Tez jestem zaskoczony... spodziewałem się okolo 300g. Ale to nic ja swoje odłożę a znajomi będą mieli mniej palenia 🙂

Znajomy podzielił jedną roślinę na dwa słoiki i w jednej miał 62% a w drugiej 55%. Z tej 55% smak i zapach o wiele lepszy i mniej gryzący niz z tej 62%. Jestem trochę znudzony paleniem z poprzedniej uprawy bo sie wysuszyło w 3 dni i smak i zapach nie jest rewelacyjny. Dlatego teraz stawiam na jakość. A z tego jestem naprawdę zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Ja zawsze do słoików wsadzam takie małe okrągłe termometry, które pokazują tez wilgotność i jak wiedzę ze jest np 65-70% to otwieram codziennie, czasami dwa razy dziennie jak pamietam po 15 minut, a jak jest w normie to co te 3 dni też po 15 minut. Po 3/4 tyg to już raz w tygodniu. I zawsze też telepie słoikami żeby trochę „ruszyć” kwiatami w środku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...