Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dał 1/4 dawki nawozu na weg bo chyba ziemia Ci się już wypłukała choć mogę się mylić bo przesadziłeś je nie tak dawno, ewentualnie zostaw i jak przejdzie na całe liście to na bank azot 

20 dni już są w docelowych to chyba możesz im już dawać azot oczywiście w mniejszej dawcę niż zalecana bo jakieś składniki napewno masz jeszcze w ziemi 

Edytowane przez Kiler90
Opóźniony zapłon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Skoro nie dawał odżywek trzymał sztywno pH, to czegoś im brak na chłopski rozum, nie widzę zdjęcia z profilu może jak liście się zawijają w łódkę to może dużo światła mają ale ja stawiam ze coś im brak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiler90 na wege nie bede nic im dawał bo jutro przełączam światło. Używam odżywek canny i na canna na flo tam jest minimalnie mniejsza dawka azotu niz canna na wege. Także wole poczekać na jakiś większy niedobór niz ją zblokować 

20210220_164838.jpg

20210220_164810.jpg

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 dzień, 2 dzień od przełączenia na flo.

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak....

Temperature obniżyłem do 26 stopni a dzień i 16 w nocy. Wilgotność pomimo wyniesionego nawilżacza jest wysoka. W nocy dochodzi do 70% w dzien około 60%.  Ale niestety mieszkam w takim kraju gdzie wilgotność jest cały czas wysoka i bede musiał z tym walczyć.

Tego co nie widać na zdjęciach critical juz pokazuję płeć. 

 

20210223_150610.jpg

20210223_150556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 dni od przełączenia na flo. 

Dzisiaj poszedł porządny fryzjer. Zrobiło sie więcej miejsca. Narazie leci na samej wodzie na zmiane z rizhotonic. Gdy bede widział delikatne braki pewnie po nasptnym podlaniu, wleci canna flores z canna boost. 

Tylko jeden z trzech purple Punch robi sie fioletowy. Tamte dwie jak by inna odmiana. 

20210304_160917.jpg

20210304_160958.jpg

20210304_161025.jpg

20210304_161050.jpg

20210304_161116.jpg

20210304_161121.jpg

20210304_161128.jpg

20210304_161134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problem. 

Na lisciach zaczęły sie pojawiać lekko brązowe plamki. Roslinki na chwile obecną mają 51 dni od 2 tygodni światło 12/12. Do tej pory karminone samą woda z rizhotonic na zmianę z wyregulowanym ph. Ziemia canna terra plus.

Co to może być? Dzięki  za pomoc.

@Tester @doominik @Szym @Zielone krainy

 

20210306_163259.jpg

20210306_163238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 hour ago, Dobry_Człowiek! said:

@Szym niestety tutaj gdzie mieszkam nie ma takich rzeczy a nawet zamienników. Czego tu może brakować? Narazie jest to na jednej roślince a na drugiej zaczyna sie to samo delikatnie pokazywać 

A czesem nie mieszkasz w UK ?  Przerabialem kiedys ten sam problem  z lisciami zmienilem swoj plan odrzywek i teraz jestem w 100% zadowolony. Jesli Tak ogarnij sobie black pouder 2g/10l  oraz calmag 5ml /10l jak i  Kelp 1ml /1l i bedziesz zadowolony

Edytowane przez CananisUk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stosuje opryskow wcale  trzymam sie swojej listy  i tak jestem zadowolony bardzo oprysk jak najbardziej mozesz zrobic  wylaczyc lapy na 10 min o potem wlaczyc  i bedzie ok .

Ja sie trzymam jednego systemu i jak narazie mnie nie zawodzi na ledach  i hps .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...