Skocz do zawartości
Golden Boy

Czy forum jest bezpieczne ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Golden Boy Tak! nasz serwer jest sprawdzony, znajduje się w Holandii, domena również, forum jest przez nas monitorowane, nie udostępniamy informacji nikomu, forum jest jak najbardziej legalne wystarczy zapoznać się z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie z serwerem w Holandii jest spoko - prawo Polskie nie ma więc podstawy do rozpoczynania jakiegokolwiek "wąchania" - a że domena z końcówką PL... Krótko mówiąc możesz mieszkać w Holandii lub w kraju w którym posiadanie, uprawa na własny użytek jak i dzielenie się informacjami publicznie jest legalne a że posiadasz domenę Polską nie daje organom ścigania żadnej podstawy do tego aby ścigać administrację jak i użytkowników danego forum czy też strony z podejrzeniem jakiegokolwiek przestępstwa gdy sama witryna spoczywa na serwerach które widnieją na terytorium kraju w którym jest legalizacja na wymienione powyżej :classic_wink:

Więc krótko mówiąc... Luźne gacie :ghelyon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale mówimy o danych które aparat pozostawia (robiąc zdjęcia geolokalizacje model aparatu,telefonu) server w holadni to na pewno dobry kierunek ,jednak mnie interesują te meta dane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/09/2019 o 04:20, wielkitopek napisał:

ja to wiem chodziło czy domyślnie serwer to robi ?

Dla pewności lepiej zawsze samemu też usuwać exify 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...