Skocz do zawartości
glodek18

Alternatywa Mars Hydro ts 600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siada mi półroczny Mars Hydro ts600 ma niecałe pół roku ,nie wiem czy moje krzaki zdążą dojść zanim padnie.Jeden rząd miga coraz bardziej  .Znacie jakąś lampę która.mogla by ją zastąpić ,którą mógłbym kupić na zmianę zanim tamta nie wróci z gwarancji o ile ja uznają .Niestety nie moze  być większa  jak widać na poprzednich fotoleracjach nic wiele większego nie wcisne .Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Myślałem o tym i nadal myślę ,ale jestem troszkę wkurzony że siada po zaledwie pół roku .I kupiłbym bez namysłu gdybym wiedział,że proces naprawy bądź wymiany gwarancyjnej przebiegnie bez problemowo i w miarę szybko .Przecież nie mogę kupować lampy co pół roku nawet dwóch upraw auto nie zdążyłem zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzymMyslisz że wymienia albo naprawia bez problemu czy będę z nimi miesiącami wojował ?

Jeszcze zastanawia mnie że skoro mruga mi jeden pasek to jak siądzie to nie będzie świecił jeden pasek czy cała lampa.Bo jak tylko pasek to spokojnie moje automaty dojdą do końca .

Edytowane przez glodek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Nie pisałem a myślisz że powiniem zanim mam zamiar ja wysłać ? Chce dokończyć te Auto jeden ma prawie 10 tygodni drugi prawie 8 więc jeszcze tak z miesiąc potrzebuje zeby poswiecila potem mogę wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzymOczywiscie ,że muszę ,ale po opisaniu.problemu skończy się tym że będą chcieli żebym.wyslal im lampę bo raczej bez tego nie wyślą mi drugiej .A zarazem pozbawie moje auto oświetlenia i dupa .Więc będę się modlił żeby wytrzymała chociaż jeszcze 3 tygodnie zapodam starszej Ripenu to.przyspieszy może rozwój .I jeśli się uda to wtedy się z nimi skontaktuje .Inną lampę w podobnej cenie może bym kupił ale dwóch takich nie potrzebuje dzięki pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 fotorelacje widziałem, chociaż trochę mi się one mieszają czasami 😁😁

Jak mam być szczery i popatrzyłem teraz po sprawdzonych producentach ledow, to chyba jesteś skazany na tego Marsa. Wszystko inne typu attisy, zeusy, zaczynają się od 200w więc dla ciebie za dużo.

Ewentualnie jak bardzo nie chcesz kupować tej samej lampy przez źle doświadczenia. Masz spidera on jest dużo za mocny na twój box, ale kosztuje niewiele więcej z 40£? I jego możesz ustawić na słabsza moc żeby ci roślin nie popalił, chociaż tutaj nie jestem pewien może się ktoś jeszcze wypowie. Rozmiar ma 30cm na 26cm więc się zmieści, tylko jest dużo za mocna, nie wiem czy jeśli zmniejszysz jej moc to możesz ustawić tak, że ci dostarczy odpowiednią ilość światła.

https://www.spider-farmer.com/collections/all/products/sf-1000-led-grow-light 

Tu masz linka 160dolarow, gdzie ten mars kosztuje coś około 100 chyba? Nie wiem ile też chcesz przeznaczyć i jak dużo rolę odgrywa budżet u Ciebie.

Chociaż myślę, że w sprawie reklamacji będziesz pozytywnie zaskoczony i szybko dostaniesz nowa lampę która będzie działać bez zarzutów. Raczej dużo ludzi z tych lamp korzysta i praktycznie nikt nie narzeka, więc chyba masz pecha 🤔🙄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...