Skocz do zawartości
420Dominik420

Pomocy! Ak47 Auto 58dzien

Rekomendowane odpowiedzi

Roślinka została przelana. Mogę coś zrobić czy czekać aż wyschnie gleba?

czy ona odbije czy będzie chujnia trochę się martwię bo nie wiem co mam teraz zrobić?

Snapchat-1258922866.jpg

Edytowane przez 420Dominik420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 Ziomek daj sobie spokój, bo jeszcze korzenie uszkodzisz i będzie tylko gorzej zamiast lepiej. Zostaw ją w spokoju, teraz najgorsza dla rośliny będzie twoja nadgorliwość i brak cierpliwości. Daj jej czas, ziemia przeschnie , a roślina się pozbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420  Pokazują się na liściach niedobory i to nie jest azot, bo doły są ciemne, więc obstawiam, że chodzi o potas, na jaki roślina ma większe zapotrzebowanie na kwitnieniu. Co do przelania to sobie poradzi, ale na razie nic nie lej, jak ziemia jeszcze bardziej przyschnie, tak że po włożeniu palca do ziemi nie będziesz czuł dużej wilgoci to do wody dodaj nawozu z potasem i fosforem np. pk 13/14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 Ile do tej pory lałeś pk 13/14 ? Jak nie lałeś to zacznij od 1ml na 1 litr. Natomiast ile wlać wody roślinie to już z czuciem. Lej powoli i obserwuj podstawkę. Ja leję bardzo powoli i równomiernie na całej powierzchni doniczki i czekam aż zobaczę, że woda minimalnie wycieknie dołem na podstawkę, ale nie, że zaleje całą podstawkę, tylko że pokaże się odrobina , jaka sugeruje, że woda dotarła aż na samo dno doniczki. No a potem czekasz aż roślina wszystko wypije i ziemia lekko przeschnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@420Dominik420 napisałem ci kiedyś na pw, ten sklep jest sprawdzony, bierz przy odbiorze paczkomat.. dajesz tylko maila, który załóż sobie najlepiej w domenie protonmail. Nie zamawiaj przez formularz na stronie, tylko napisz mail co chcesz i jaki kod paczkomatu, przy odbiorze..

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...