Skocz do zawartości
konopny_janusz

Jaka to wersja nasionka?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sugeruj się opisami.

A czas wyjścia z ziemi do harvestu jest różny w zależności od tego kiedy przełączysz na flo

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to 37% pewnie jest w idealnych warunkach, w rzeczywistości wyjdzie mniej, nie mniej jednak, następnym razem poszukam czegoś w ch*** mocnego, choć pewnie 20% już zmiecie mnie w ziemii na pierwszy raz 😄 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz No i tak samo można powiedzieć, że jest z automatami, bo to działa w obydwie strony. Jednak jak spadnie z sezonowca , jaki ma 37 % w dół to i tak będzie wyżej, jak tyle samo spadnie z automatu 24 %, więc tu logika, jak chodzi o moc to wskazuje na sezon, a nie na automat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tylko to też kosztuje chyba koło miesiąca więcej oczekiwania, widziałem forotelacje gdzie trwało to niekiedy koło 110 dni, jak dla mnie straaasznie długo, już wolałbym outdoora zrobić, posadzić raz, mieć spokój, nie zaglądać tak często do boxa, nie denerwować się czy przelałem tylko niech natura zrobi swoje. Ale też widziałem fotorelacje nie wiem czy na tym forum, że myszy zjadły krzaka 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Można dać krótkiego wega 14 dni i skróci się czas oczekiwania na plon. Ja dałem 28 dni wega i żałuje, ale czasu już nie cofnę. Dzisiaj u mnie wypada 106 dzień od wyjścia z ziemi. Jednak jeszcze ją potrzymam, bo chce by trichomy zrobiły się w większości bursztynowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli mogę kupić sobie sezonówkę, ustawić światło 18/6 przez pierwsze 14 dni po czym przełączyć 12/12 i ona wtedy zacznie kwitnąć? (oczywiście jeśli będzie miała wystarczająco dużo światła)

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...