Skocz do zawartości
Zielony Uczeń

Jack Herer - Mój 1szy indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Noo, fotorelka to cos zajebistego, szczególnie dla mnie jako początkującego, ciągle ktoś tutaj pomaga, przekazują wiedzę, i mam nadzieję że kiedyś też będę miał jej tyle żeby ją przekazywać dalej, a co do pandemii, no ten lockdown teorytycznie sprzyja growerom.

Jedyne czego się boje to że za około 5 tygodni musiałbym go ścinać, myślałem że lepiej to wyjdzie w czasie, i raczej wątpie że w 8 tygodni zdąży dojść do końca, no ale będzie co będzie pierwszy grow byle by coś z tego było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń najgorsze to czekanie, teraz do mnie dotarło dlaczego growerzy od razu wrzucają więcej nasion w miarę możliwości żeby było jak najwięcej, strasznie długo ta uprawa, szukałem kiedyś najszybszego automatu, ale stwierdziłem że to nie ma sensu, natury nie da się oszukać i tak zawsze 90 dni trzeba liczyć na bursztyny, u mnie 72 dzień, kupiłem lupę myśląc że rozpoznam trichomy ale gówno widać i czekam profilaktycznie do tych pełnych 90 dni. Suszenie też będzie przejebane coś czuję (żeby nikt nie usłyszał wentylatorów), planuję wziąć urlop w piątek, zacząć suszenie z rana i skończyć w poniedziałek albo wtorek po robocie 😄

chociaż nie wiem czy w 4 dni sie wysuszy wszystko

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Zielony Uczeń napisał:

Witam dzisiaj dzionek 22, mineły 3 tygodnie, na jakie miały wystarczyć nawozy z growmixa, dolne liście zaczeły lekko żółknąć po bokach, oznacza to niedobory i zacząć lać nawozy? 

Ps. fotka troche słaba i słabo oddaje efekt, na żywo są bardziej żółte 

 może być też coś z ph, albo za mokro

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Zrobiły się takie bardzo wiotkie i słabe już leżą na ziemii, to jest 1 piętro od dołu, i jak zawsze doginałem inne liscie to stawialy opor a teraz praktycznie wszystkie jakby nie mają siły a te dolne to już wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zielony Uczeń Roślina wysysa składniki odżywcze z dolnych partii liści, jak góra rośliny wygląda, jak na poprzednich zdjęciach to nie masz co się przejmować. Pilnuj ph i uważaj, aby jej nie przelewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba okazalo się że ja trochę przelałem, po paru godzinach spojrzałem i teraz wszystko w normie, zrobiłem kolejne małe lst bo leci w górę jak pojebana, coś by się stało gdybym przebił drucikiem parę korzeni? Czy pojawia się nowe i odrosną zamiast tych przebitych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zielony Uczeń napisał:

coś by się stało gdybym przebił drucikiem parę korzeni? Czy pojawia się nowe i odrosną zamiast tych przebitych?

nic się nie powinno stać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to bywa w 1 razie oczywiście musiałem coś zjebac, otóż spadła mi dzisiaj na roślinke lampa i nie wiem czy to ona tak poparzyła listki czy znowu ja coś źle zrobiłem daje fotki niżej a kolejne dolne partie czy umierają samoistnie czy coś jest nie tak

IMG_20210211_220936.jpg

IMG_20210211_220916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń przypaliło odbije 

2 minuty temu, Zielony Uczeń napisał:

dolne partie czy umierają samoistnie czy coś jest nie tak

możliwe że umierają samoistnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze na 1 zdj nie oddaje to tego, te listki są bardziej takie może fioletowe ciemno szare na żywo

@Szym No ale właśnie jeden z górnych zaczął dzisiaj też tak obumierać i nie wiem czy to przez to że mi spadła ta lampa czy jakiś inny błąd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń zrób jutro zdjęcie w dzień bez flesza, takie mozliwie wyraźne,  wtedy będzie to bardziej oddawać, bo może być że albo będzie mieć fiolecikowe liście albo przesadzasz z azotem też tak może być, ale bez zdjęć to najlepszy farmer nie da rady pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...