Skocz do zawartości
Zielony Uczeń

Jack Herer - Mój 1szy indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak wspominałem na poprzednim poscie otwieram pierwszą fotorelację , wczoraj w nocy odpaliłem lampę bo zauważyłem że z nasionka lekko coś wystaje, dziś fotka zrobiona koło 22, standardowo wszelkie uwagi, rady, itp. chętnie przyjmę poniżej fotka

Dzień 1

 

IMG_20210118_220131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  25x40x45 wymiary pcboxa i panel ledam cxa2520 

@Hiro1801 No wlasnie troche za duzo podlalem dlatego też dzisiaj przystopowałem, ale jak zajrzałem na moment to mocno w trochę w górę już poszła roślinka, wieczorkiem jakoś kolejną fotkę dam

Just now, Zielony Uczeń said:

@Tester  25x40x45 wymiary pcboxa i panel ledam cxa2520 

@Hiro1801 No wlasnie troche za duzo podlalem dlatego też dzisiaj przystopowałem, ale jak zajrzałem na moment to mocno w trochę w górę już poszła roślinka, wieczorkiem jakoś kolejną fotkę dam

Znaczy się nie jakoś dużo no ale z dnia na dzień wydaje się troszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń Jak to mi mówili nie lej pod roślinke, a wokoło bardziej żeby korzeniami sobie sięgała ładnie sama, no i błota nie rób bo zalać możesz korzeń 😁.

Też uprawiam z panelem ledam, w pc boxie i teraz dopiero jakoś problemy małe sie pokazały 😶.

Edytowane przez Hiro1801

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hiro1801 Tak się własnie staram jakoś podlewać bardziej po bokach.

Obserwuje twoją fotorelację, w sumie to trochę sie zainspirowałem bo nawet nie myslalem o prowadzeniu własnej, ale jakoś tak okazało się że to fajna sprawa 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy dodać jakąś małą dawkę Power Roots od plagrona czy wogóle mogę tak wczesnie to podawać dawka od producenta zalecana to 1ml na 1l wody, jest ktoś w stanie powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy tak powinno być czy to dobrze czy źle ale roślinka wydaję mi się jakoś nieproporcjonalnie wysoka jak na 2 dzień, czekam na opinie bardziej doświadczonych.

Dzień 2

 

140069198_3808984622454857_4317402673109060555_n.jpg

@Hiro1801 Kurde dużo roboty, leży zakamuflowany, schowany i dużo jest wyciągania żeby go w całości pokazac, jak będe mial kiedyś okazję to podeśle fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy jest jakiś złoty przepis żeby doprowadzić automata do takiego stanu jak na zdj 😁

Żeby topki były od samego dołu do szczytów, a nie taki jakby popcorn. Czytałem przed chwilą o usuwaniu liści na stronie rqs. Usuwa się liście niewiwle przed przełączeniem na flo. Muszę kiedyś spróbować 

Screenshot_20210120_000548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz jeśli zapewnisz roślinie dobre warunki na weg i ją odpowiednio wytrenujesz i nie będzie jej nic brakować przez cały cykl to spokojnie mozesz miec 8 ładnych szczytów. Kwestia żeby każdy z nich miał odpowiednią ilość światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz jak już kwitnie 2-3 tygodnie co najmniej to możesz się liści które zastawiają topy pozbyć, zrobić jej delikatnego fryzjera wszystkie wiatraki które zastawiają topy możesz wyciąć. Oczywiście bez przesady 😁🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...