Skocz do zawartości
glodek18

Rippening i problem z Mars Hydro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja roślina Royal Gorilla Auto ma już 9 tygodni chciałbym użyć Ripenu myślicie że już czas ?IMG_20210118_185256.thumb.jpg.f4df2b6f75954699ad8e1cb5f0a97e39.jpg

IMG_20210118_185251.jpg

Druga sprawa mój Mars Hydro TS600 ,jeden rząd zaczął migać delikatnie .Myślicie że wkrótce padnie i nie zaczynać nowej pestki na nim tylko zakończyć to i na gwarancję ? Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, glodek18 napisał:

Druga sprawa mój Mars Hydro TS600 ,jeden rząd zaczął migać delikatnie .Myślicie że wkrótce padnie i nie zaczynać nowej pestki na nim tylko zakończyć to i na gwarancję ? Miał ktoś podobny problem ?

no może paść

Godzinę temu, glodek18 napisał:

Witam moja roślina Royal Gorilla Auto ma już 9 tygodni chciałbym użyć Ripenu myślicie że już czas ?

no to okres końcowy więc za tydzień można by było, liściasta ona trochę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Ostatnim razem zebrałem ta odmianę po 14 tygodniach teraz 9 tydzień minal w niedzielę ,więc jak w 10 tygodniu zacznę lać ripen ze dwa trzy razy to zdążę ja trochę wypłukać i będzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pale dosyć rzadko i mnie kopala mocno ziomek ,który pali bez przerwy dał jej 8 na 10. 

W porównaniu do Royal Dwarfa ,który jakoś pierwszy wyszedł z mojej stajni ,to dużo mocniejsza odmiana i lepsza w smaku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...