Skocz do zawartości
JedrzejD

Nie aż tak zielony ale jednak lampy.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam lampy - tworze obiekt koło 25na20. Mam zamiar wychodować gorczycę. Szukam odpowiedniej lampy/żarówki do takiego zadania. Zależy mi na czerwonym/fioletowym kolorze, chociaż nie jest to bezwzględny warunek. Obiekt będzie stał na stoliku w galerii. Od kilku dni szukam czegoś odpowiedniego ale tego jest kur.. tyle, że już nie ogarniam co wybrać. Pomożecie? 
Ps czemu tutaj piszę - bo wiem, że macie wiedzy w chuj a dobre jarenko wymaga miłości. 
Pozdro 

myślę nad takim oświetleniem 
1.Led grow light 500W FULL SPECTRUM COB
2.LAMPA DO WZROSTU ROŚLIN GROW LIGHT COB LED 50W
3.Mars hydro ts600 lampa led grow 100w
4.Energooszczędna lampa CFL Elektrox 85W DUAL
5.Lampa led growbox uprawy roślin 300led 1000w
6.Led grow 18W Spot Nelson Garden 6500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@JedrzejD Może coś takiego, jak na zdjęciu niżej? Kolory są , prezentuje się dobrze, więc chyba w sam raz , jak na stolik w galerii :D A poważnie to nie wiem o czym ty piszesz, to ma ładnie wyglądać na stoliku, być jakąś formą ozdoby domu ?

Screenshot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😄
 

The Weather Project, by Olafur Eliasson

Oczywiście nie w takiej skali. (z uwagi na brak budżetu) 


A ja szukam lampy/żarówki która oświetli mi obszar 25na20 na tyle dobrze, że wykiełkuje mi tam roślina. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@JedrzejD 25x20 cm to powierzchnia ? I pod nią typowałeś panel Mars Hydro ts 600? Weź idź sobie robić jaja na inne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...