Skocz do zawartości
Charyx

Lemon AK x3 i Six Shooter x1 Fast buds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie 3x Lemon AK 1x Six Shooter z Fast Buds.

Donice 11l

Oświetlenie Mars Hydro 1000 150w, w zapasie hPs  150w i 250w gdyby rozrosły się na boki. Mam jeszcze chińskiego Leda piszą że niby ma 300w ale sprawdzałem to daje około 6000lm 

Ziemia plagron growmix

Planowany trening lst ewentualnie na jednej wykonam topping dla porównania.

Pomidorki wrzucone w ziemię 31 grudnia pierwsza, reszta 6 stycznia.

large.IMG_20210114_051335.jpg.1df09b715fdf942bb4681815a75db907.jpglarge.IMG_20210113_152304.jpg.7b391cba62c463d4d9506bf799508d09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Charyx Według wskazań producenta, lampa Mars Hydro Ts 1000 powinna znajdować się na wegu 24 cale nad roślinami, czyli być na wysokości 65 cm, a w czasie kwitnienia powinna być oddalona od roślin na 16 cali czyli 30 cm.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Zielone krainy said:

@Charyx Według wskazań producenta, lampa Mars Hydro Ts 1000 powinna znajdować się na wegu 24 cale nad roślinami, czyli być na wysokości 65 cm, a w czasie kwitnienia powinna być oddalona od roślin na 16 cali czyli 30 cm.

Tak dziękuję za info czytałem o tym wczoraj ja zawiesiłem bo przyszła przesyłka natomiast nie miałem miary w domu dziś postaram się skorygować wysokość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Zielone krainy said:

@Charyx Jasne , rozumiem. Skoryguj to, jak najszybciej, bo lampa ci może rośliny poparzyć.

Wysokosc skorygowana, lampa jest 62cm od roslin, ziemi dosypie jak troche łodyga bedzie dluzsza 11l na automaty to duzo miejsca na korzenie, ubila mi sie po pierwszym podlewaniu nie wiedzialem ze  az tak opadnie stan

natomiast co do mocy ustawione mam 100%

Edytowane przez Charyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powierzchnia ma okolo 80cm na 1,20 wchodzi 6 donic kwadratowych 11l ale nie wiem jak rosliny pod ta lampa sie rozrosna zeby nie walczyly o miejsce pozniej w scisku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze w trakcie jak beda rosly jesli wszystko pojdzie ok na weg zdecyduje czy dosadzic 2 szt. Dzieki za rady postaram sie wrzucac regularnie zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Charyx ja mam marshydro ts2000. wymiary 120x60. Donice mam spore bo 18. Chcialem dac 6 donic ale zostawielm miejsce na wszelki wypadek, i  dalem 5. Powiem Ci tak. Jak nic nie zepaujesz to zostaw przestrzen wolna miedzy donicami. Bedziesz miec las. Bedzie gęsto i i odrosty bedą nachodzić na siebie. A co za tym idzie ciezko zeby wszedzie swiatlo dochodzilo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Seb88 said:

@Charyx ja mam marshydro ts2000. wymiary 120x60. Donice mam spore bo 18. Chcialem dac 6 donic ale zostawielm miejsce na wszelki wypadek, i  dalem 5. Powiem Ci tak. Jak nic nie zepaujesz to zostaw przestrzen wolna miedzy donicami. Bedziesz miec las. Bedzie gęsto i i odrosty bedą nachodzić na siebie. A co za tym idzie ciezko zeby wszedzie swiatlo dochodzilo. 

tak wiec moze sie wstrzymam z dodatkowymi dwoma, dzieki za info lepiej nie przedobrzyc jak pozniej zalowac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak lepiej świecić 18/6 czy 20/4 czy może 24/0? Dodam że Lemon AK piekielnie szybko kwitnie co do six Shootera nie wiem. Dodam że nie zależy mi na rachunkach bo i tak przy zmianie lamp przesiadłem się z 700w na 150 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...