Skocz do zawartości
Dobry fajrant

Czy tak się da?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się wychodować roślinę przy pomocy samego wiatraka i lampy? Chodzi mi oto aby roślina stała w miejscu w którym nie przebywam np w piwnicy ( nie w growboxie) i miała tylko żarówkę i wiatrak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, doominik napisał:

@Dobry fajrant da się, tylko będzie ją czuć na kilometr. Wybierz odmianę nie wymagającą wysokich temperatur, najlepiej jakiś mały automat, żebys się nie musiał okresem ciemności martwić. 

właśnie myślałem nad automatem, do tego ustawic timery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry fajrant  Dawno temu tak zrobiłem w piwnicy w bloku, w jakim wtedy mieszkałem, ale to nie jest dobry pomysł, bo w pewnym momencie nad zapachem nie zapanujesz, więc uprawa będzie stosunkowo łatwa do wykrycia, bo prowadził będzie do niej intensywny zapach, jaki pojawi się na kwitnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Dobry fajrant  Dawno temu tak zrobiłem w piwnicy w bloku, w jakim wtedy mieszkałem, ale to nie jest dobry pomysł, bo w pewnym momencie nad zapachem nie zapanujesz, więc uprawa będzie stosunkowo łatwa do wykrycia, bo prowadził będzie do niej intensywny zapach, jaki pojawi się na kwitnieniu.

Mieszkam w domu więc myślę że większego problemu nie będzie chyba że będzie czuć aż na ulice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...