Skocz do zawartości
mirecki

Godny polecenia waporyzator

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No spoko, jak coś wleciało to ok, ale pisałeś, że za każdym razem po paleniu, a to byłoby przesadą, ale oczywiście, jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No to już by miało jakiś sens. Ja patrzę na to, jak para leci, jak zaczynam czuć lekki opór to wtedy czyszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  już widzę same plusy waporyzacji, w ogóle po takiej jednej sesji nie czuć w pokoju, że coś było jarane, no i oszczędność, jedna porcja suszu, gdzie do jointa weszłoby pewnie 2x tyle uwaliła mnie na tyle mocno, że już stwierdziłem - koniec na dzisiaj. Może ta przerwa jaką zrobiłem, 2 miesiące od palenia zrobiła swoje, że jakoś grubiej na bani było. Nie wiem czy już w ogóle potrzebna mi jakaś mocniejsza odmiana, niż ta którą miałem

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Wiadoma sprawa, jasne, że z bonga , jak wciągnąłbyś teraz ten sam temat, co palisz z wapa to by cię tak zamiotło, że byś nie wiedział, jak się nazywasz, ale wapowanie też daje świetny efekt, a jest zdrowsze i dyskretniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  nie prędko coś zjaram, pewnie dopiero za tydzień, jutro wc się kończy dla black widow, wyciągam z wody po 7 dniach i trza to jakoś wysuszyć, 27 stopni mam w pokoju, coś czuje że szybko się wysuszy. Zauważyłem też, że woda od pierwszych dni nie była aż tak brudna jak w pierwszej uprawie, może wystarczył zwykły curring 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Czas szybko leci chyba, że czeka się na zioło, więc u ciebie szybko leciał nie będzie, ale zleci. :D Zaraz będziesz wapował swój temat, a teraz lekko współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_januszGratulacje, nieważne jak ważne , że zasługujesz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz używałem waporyzatora, na początku byłem sceptycznie, że nie klepnie fajnie, a co się okazało to, że bomba była taka sama, a zioła mniej poszło. Już to lubię ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  Bomba po wapowaniu wchodzi wolniej, bo przynajmniej u mnie i @konopny_janusz występuje pokrywający się efekt opóźnienia, nie wiem, jak u ciebie? Reasumując, jak już faza wejdzie po wapowaniu to jest podobnie mocna , lub mocniejsza niż po skręcie, ale dyskusyjne byłoby porównywanie tego z bongiem, pewnie, jakbyś walnął z bonga to by cię zmiotło bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  jak dla mnie faza z waporyzatora jest mocniejsza niż ze zwykłego skręta, przynajmniej z tego crafty (może za dużo wdechów zrobiłem i nie mam jak porównać ze zwykłym skrętem, bo z początku myślałem że nie działa, ale jak już wjechało to masakra), bonga nigdy nie miałem

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Dawno nie paliłem skręta, może to inaczej wchodzi, jak jakiś czas wapujesz tylko, a potem zapalisz to jazda może być trochę inna, ale ogólnie tak, jak wypalisz w pełni nabitą komorę w waporyzatorze to wiadomo, że powinno cię bardziej to wystrzelić niż spalenie skręta, jak dotąd paliłeś skręty, a nie wapowałeś. Jednak bongo powinno cię zamieść tak czy inaczej bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Takie z pojemnym kielichem, jak wciągniesz parę soczystych strzałów to odeślą cię w przestrzeń kosmiczną, ale to nie piszę, by taki mocny haj pochwalać, bo sam nie lubię totalnego wystrzelenia, wolę mieć kontrolę , czasami stąpam na granicy, ale ogólnie chce wiedzieć, co jest grane, dlatego bardzo ostrożnie podejdę do LSD, bo wiem, że ma potencjał do tego, by znokautować.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  kurde też mam to lsd ale czekam aż się upały skończą żeby zrobić uprawę. A co myślisz o future1, te mityczne 37% THC przy czym u mnie może być o 10 mniej. Jak to może klepnąć?😄

jakbym tak potrzymał jeszcze z 7-10 dni żeby się bursztynami zapełniło, może się uda jakoś przy tych upałach

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  NIe wiem, nie miałem nigdy z tym styczności, powiesz mi, jak wrażenia, jak sam zapalisz, lub zawapujesz. Może być ostro, ale jak lubisz mocną fazę i wszystko w miarę dobrze zrobiłeś to pewnie będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie wiem, co będzie, ale jak wszystko z zamówieniem będzie się zgadzało to może być naprawdę ostro i sam bym się w takie coś nie bawił, wystarczy mi Acapuco gold. Dzisiaj spękałem przed LSD i popaliłem Purple Haze, więc ja bym tego nie palił, gdybym sam miał to uprawiać, a jak tobie to dobrze wyjdzie to też bym tego raczej nie próbował, a tobie życzę powodzenia.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...