Skocz do zawartości
mirecki

Godny polecenia waporyzator

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki Ja używam Sticky Bricka są mega, dostosowywujesz sobie sam temperaturę i chmurki, używanie wymaga lekkiej wprawy ale odwdzięczy Ci się to świetną wyjadnością vapka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Arizer Air 2 , Arizer Solo 2 = jakość i smak pary , bez bajerów szmerów , wi fi , BT i aplikacji. Czysta vaporyzacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vampidrut fajny sprzęt, ale jednak odkąd mam Mighty'ego to jeszcze lepszych buchów nie darłem. Doskonałe wapko.
btw. widziałem ten materiał o a.c.e, rozumiem, że to Twój? Sporo cennej wiedzy, chętnie podbiję na rozkminkę jeśli można!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czy jak pierwszy raz się używa Crafty trzeba ją całkowicie rozładować i później dopiero ładować? Czy można już od razu podłączyć do ładowania? Mrugają mi się niebieskie diody tak jakby powoli 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakupiłem vapcap m 2020 I jak na pierwszy tani vaporyzator to jestem zadowolony, ogólnie na co dzień zioła nie palę a ale ostatnio cbd całkiem dobrze na mnie działa ale to takiej dobrej jakości susz, nie to co za gówno w automatach sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wypróbowalem go wczoraj, znalazłem trochę suszu w młynku z wcześniejszej uprawy, ogólnie jest zajebisty, wziąłem z 15 głębszych wdechów klepło dużo mocniej niż nie jeden zwykły joint. Z początku myślałem że nie działa, ale jak ta faza po chwili wjechała to ja pierdziele.. mistrzostwo świata

Przy ostatnich wdechach przelatywały drobinki zioła, ale to chyba normalne? 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...