Skocz do zawartości
Gość

Kruche ciasteczka maślane z czekoladą i migdałami.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siemaneczko, dodaje kolejny przepis na fajne kruche maślane ciasteczka z masła konopnego. 

Składniki:

*masło konopne 200g

*mąka 350g

*2 jajka

*2 łyżeczki proszku do pieczenia

*2 duże szczypty soli

*150g cukru

*150g posiekanej drobno czekolady najlepiej deserowej albo goszkiej

*2 garstki posiekanych migdałów. 

Przygotowanie:

Masło, mąkę, jajka, cukier, sól i proszek do pieczenia wsypujemy do miski i wyrabiamy ciasto po wyrobieniu dodajemy migdały i czekoladę i dokładnie mieszamy. 

Robimy kulki wielkość zależy od was, następnie rozkładamy na papier do mieczenia i zgniatamy formując ciastka ok 7-8 mm grubości. 

Pieczemy 15 minut w 200° w piekarniku (góra dół) 

Smacznego

IMG_20210109_194538.jpg

IMG_20210109_192343.jpg

IMG_20210109_192333.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zielonyjamajczyk mega mocne wyszły te ciastka. Wieczorem zjadłem jedno to po godzinie weszło całkiem mocno. O dziwo trzymało też bardzo długo. Weszło po godzinie następne 4h było fajnie potem poszedłem spać, ale usnąć nie mogłem i jeszcze ze 2h czułem że jadłem. Po jakiś 6-7h od zjedzenia wysuszyło mi usta jak chomika na patelni. Właśnie wstałem i nie mogę oczy szeroko otworzyć. 

Jak lubię jeść thc tak następnym razem zjem pół a nie całe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba porównując z jaraniem, to działanie sporo dłuższe 🙂

ja wczoraj niestety przesadziłem. Z drugiej rośliny podebralem z słoika towar. Tej co purpurowa była. Wypaliłem około 4-5 splifow w półtorej godziny. W każdym tak 40 % zielonej w stosunku do tytoniu. 

kurwa jak mnie odcięło. Godzinę zawieszony gapiłem się w podłogę 😉

spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piec w 200 stopniach? Czy przypadkiem thc się nie uwalnia od 150 w gore? Ale z drugiej strony jak cię kopało to musiało dalej działać.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...