Skocz do zawartości
Aron

Płytki i długi sen po marihuanie. Ktoś ma podobnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Zauważyłem, że jak sobie zapalę przed spaniem to zasypiam szybko, ale mega długo śpię. Bywa, że sen jest przerywany. Czasami po 10-12h. Czy to normalne? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście staram się nie palić przed snem bezpośrednio bo właśnie to przekłada się na jakość snu. Poza tym szkoda materiału, marnotrawstwo. 

Sprobuj nie palić godzinkę lub półtorej przed pójściem spać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fxxx1337 napisał:

akurat wczoraj po ziole takie pojebany sny miałem że to szok XD

Hehe jak będziesz palil regularnie przez dłuższy czas, praktycznie sny zanikają.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu "Podziwiam". Codziennie przez 17 lat, stary to nie wiem. Miałbym dość. Ja miałem okres, że 3 - 4 razy w tygodniu. To przystopowałem, bo miałem zawiechy, że psi *uj xD Typu: otwierałem lodówkę i zapominałem, co miałem z niej wyjąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak miałem między 18 a 25 lat mogłem palić ile wlezie co wieczor.Rano sucho w mordzie ale piło się kawę i pędziło do roboty bez problemu .Teraz jestem po 30 i jak zapale w tygodniu jestem nie do życia ,oczywiście pójdę i będę pracował ale czuję się senny i ciężko mi się skupić więc wolę zajarać przy sobocie i to wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18  Zmarnowane przynajmniej z 5 dni z tygodnia, co przekłada się na ogromne marnotrawstwo czasu, w jakim nie palisz, jak byś żył 100 lat i nie palił 5 dni w tygodniu to zmarnowałeś w ten sposób blisko 70 lat życia :D Żartuje, masz rozsądne podejście.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fskt. Wszystko to umiejętne połączenie. 

Obowiązki, potem przyjemności. 

Ja np nie pije alkoholu, i dla mnie czas spędzony na trawie, jest piękną okazją to wyluzowania. Ale mam czasem przesyt. I nie palę w cale. Bałem się że mając ciągły dostęp będzie inaczej. Ale teraz to tak nie ma parcia, jak w momencie gdy towaru szukało się na ulicy i piątka szła bardzo szybko. 

🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Cieniu napisał:

@Aron jedni potrafia połączyć obowiazki z paleniem inni nie.

 zasada jest prosta, najpierw obowiazki - pozniej nagroda. pyk.


 

Amen! 

Dzięki używaniu wapko jestem w stanie na tyle wyregulować stan upierdolenia, że w połączeniu z fajną, energetyczną odmianką niektóre kreatywne wyzwania są wręcz łatwiejsze do ogarnięcia, ale droga do znalezienia złotego środka jest IMO długa i wyboista ;)

Co do snu, mam 31 lat i w końcu nadszedł w moim życiu czas, gdy w pełni rozumiem i doceniam zdrowy i wartościowy sen, bo jest on jednym z fundamentalnych składników wysokiej jakości egzystencji. Mocniejszy, indikowy sort zwaporyzwoany w wysokiej temperaturze (210*C) pozwala mi szybciej zasnąć, a to właśnie z szybkim i sprawnym zasypianiem mam największy problem. Nie zauważyłem, żeby jakość mojego snu zmieniała się w zależności od tego czy bakałem, czy nie. Z mojej perspektywy najważniejsze, żeby w ciągu dnia się trochę zmęczyć, najlepiej niech to będzie trening albo chociaż dłuższy spacer a przede wszystkim popierdolić skrolowanie internetów i wszelkie pobudzające bodźce, które towarzyszą nam od rana do wieczora. Działa! 

@Aron Trzeba się nauczyć w budzik. Ja jak pośpię dłużej niż 9 godzin, to budzę się arcyzjebany i w dodatku z poczuciem straconego czasu. Dobry budzik to i trupa obudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...