Skocz do zawartości
dominikoo22

Odmiana ak47 lowlyder 17 dzień

Rekomendowane odpowiedzi

@dominikoo22 zobacz czy się coś poprawi, aczkolwiek skoro pH dobre, masz miernik ? Bo ewidentnie azot więc albo przez pH nie wchłania albo dalej go ma zamalo.

Jaka tam jest ziemia? jak już pisałeś to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dominikoo22 napisał:

@Piccolo dawałem biohumusa 80 ml na litr podlałem 500 ml dzisiaj i w niedzielę podlałem też 500 ml 

Co piaty dzien lejesz 500 ml wode/nawozy ? 

Jak tak to coś Ci ją blokuje albo ją przesuszasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dominikoo22  Przede wszystkim powinieneś mieć pewność, co do ph gleby, bo od tego trzeba byłoby zacząć. Masz czym zmierzyć ph gleby ? Jak z ph będzie wszystko w porządku to daj jej nawozu, ale nie biohomusa tylko jak masz to, jakiś nawóz mineralny z azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to śmiało nawóz, zwłaszcza, że dałeś jej połowę dawki biohumusa tak ? A i tak ten biohumus w porównaniu do innych nawozów tego azotu dużo nie ma.

Znaczy żeby była jasność jak użyjesz jakiś inny nawóz to daj połowę dawki. A jeśli będziesz dalej tym biohumus to śmiało bym nalał dwa razy tyle co poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygląda tak , dałem jej biohumusa 80 ml na litr i podlałem 250 a i jeszcze zdjęcie zrobiłem z innego telefon i całkiem inaczej wygląda 

IMG_20210117_113108.jpg

IMG_20210117_113019.jpg

Edytowane przez dominikoo22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...