Skocz do zawartości
Fishu64

Wedding Cake | Girls Scout Cookies | 2x Purple Lemonade | Marshydro 600

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko tak jak w temacie, co prawda Wedding Cake nie dużo brakuje do ścięcia ale to może nawet lepiej dla Was - nie będziecie musieli długo czekać.
2x Purple Lemonade mają po 3 tyg. i są trochę po przejściach w obu ułamał mi się szczyt przy LST ale drugi chwyciłem klamerką i rośnie 😄

Fotorelacje wrzucam tylko dla Was, porady chętnie przyjmę ale raczej hoduję sobie po swojemu i dla siebie Essa!

Jakby coś to mogę podrzucić wiecej foto konkretnych pań 🙂
 

IMG_1966.jpg

IMG_1967.jpg

IMG_1969.jpg

IMG_1970.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW Tu taj jest "myk" 😄 połączyłem ze sobą dwa growy, jeden Royal Room 50x50x120 i HydroShot 40x40x130, w RR są wedding cake i GSC a w HS 2x purple, niżej fotka jak to mniej więcej wygląda 🙂
 

Plik_000.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na purple lemonade zaczęły wyskakiwać mi plamy, czy dobrze wyczytałem że to niedobór manganu?

Korzysztam z Advanced Nutriens Micro/Grow/Bloom/B-52 według kalkulatora producenta.

Plik_000.jpeg

Plik_001.jpeg

Plik_002.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiler90 Jest baja. Wedding cake zbiera się do ścinki, ciasteczka harcerek puchną i szronią się jak szalone. A purple lemonade po fryzjerze i solidnej dawce advanced nutrients odżyło 🙂
 

Plik_002(1).jpeg

Plik_001(1).jpeg

Plik_000(1).jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko też będę jechać na pierwiastkach od AN tylko pokusiłem się o trochę bardziej rozbudowany zestaw, to auto tak ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiler90 Tak wszystko auto, ja lece na Grow Micro Bloom (wiadomo) + B-52, Big Bud i Overdrive na koniec. Nawozy super, nigdy mnie nie zawiodły, ale będę się przesiadać na Greenhouse powder feeding. Nie chce mi się poprostu za każdym razem tego mieszać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...