Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do was, bo tak sobie musiałem zacząć częściej perfum używać w pokoju, ale nawet jak wejdę czuć tą ambrozje zmieszaną z perfumami 😂.

Wiem że filtry węglowe, ale czy do jednej roślinki nie styknie neutralizator zapachów taki co usuwa jakies zapachy potu czy innych kocich kuwet ? Widziałem taki co NIBY działa przez 8 tygodni i ma w sobie właśnie węgiel a ponadto nie maskuje, i nie perfumuje, tylko właśnie niby usuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było relacji, a więc dziś mamy :

--- Dzień nr.11 ---

Pojawiły się żółtawe przebarwienia wokoło liści, może to być od za częstego podlewania ? Oraz ciekawi mnie co to za dzyndzel odstaje od spodu jednego z nowych liści ? 

Dzień 11.1.jpg

Dzień 11.2.jpg

Dzień 11.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medyczny_janusz_only_cbd To chyba jego 1 roślina, więc fajnie by było na przyszłość mu wiedzieć jak się rozwija z dnia na dzień, lepiej sie martwić wcześniej niż potem mieć chuja i się zniechęcić, ja tam szanuje za fotorelację dla początkującego myśle że najlespze co może być, z resztą sam niedługo otworze swoją, z buchem mordki   :acigar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony Uczeń wg mnie choć mam małego expa i jestem laikiem, przez pierwsze 30 dni nie ma się co przejmować, bo nie ma tu co spierdolić. Co najwyżej można mieć słabe warunki np za słabe oświetlenie, albo za wysoką temperaturę, albo lać jakieś specyfiki w dojebanych niekontrolowanych ilościach.

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi się wydaje że przez niecałe dwa tygodnie życia pH nie zdążyło by się tak popsuć żeby roślina pokazywała niedobory z powodu pH. Ja bym dał połowę zalecanej dawki nawozu jeden raz przy następnym laniu i później obserwował dalej liście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba Okej, wypróbuję, myślisz że plagron nie podołał już ? Ewentualnie wyczerpały się zapasy, bo w tej doniczce tej ziemi to jakoś wiele nie ma 😶.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę że w ziemi bylo mało na start i roślina już swoje wyciągnęła i musisz powoli zacząć dawać papu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba Okej, to tak na wszelki sprawdzę ph jeszcze, i aktualnie jedyne papu jakie mam dla niej to Biohumus uniwersalny/naturalny, czytałem że ludzie tym potrafili popalić roślinkę, więc na pewno połowa zalecanej dawki czy 1/3 bardziej dla pewności ? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...