Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk spoko 😉 wcześniej miałem złamana łodygę trochę to wziąłem topka i na szybko na grzejniku wysuszylem ,nabiłem dzidę ale zbytnio fazy nie było , myślę że może za wcześnie i dlatego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk wiadome ,wtedy jest jak wino 😉

Podsylam fotki z dzisiaj 🙂 szczytowa konkretnie się rozrosła 😍 nabiera brązowych pasemek 🥰

Mikroskop powinien jutro przyjść to prześlę zdjęcia trichomow 🙂 obylo się bez sampelka ,wytrzymam właśnie się zabezpieczyłem 😉IMG_20210104_113226.thumb.jpg.b69ad7ec1b1710d2d5be0dcd598377b5.jpg

IMG_20210104_112837.jpg

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,witam przyszedł mikroskop trochę marny ale za te śmieszne pieniądze byle coś zobaczyć to nie ma co wymagać i narzekac ,coś mi się wydaje że nadszedł czas kosy ? 

 

Screenshot_20210105-191345.png

Screenshot_20210105-191756.png

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk pospieszylem się z kupnem mikroskopu nie potrzebnie , było kupić ten na telefon co się zakłada ,tego muszę dostawiać i ciężko o dobre zdjęcie , myślę że wstrzymam się jeszcze kilka dni bo jest i sporo mlecznych i przezroczystych a to też przez lampę hps odbija światło żółte ,wpadające w czerwony i trichomy nabieraja innej barwy ciężko kurde dobrze oświetlić krzaka żeby wychwycić ładne zdj w nocy .. postaram się jutro o lepsze zdjęcie 🙂

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie nie wydaje się wam być dziwny ten top ? Niby końcówka kwitnienia czekam na trichomy bursztynowe obecnie większość już w mlecznej . Nie wiem czy to normalne że top się zdeformował jakby czy mi się wydaje może taka genetyka ,a wy co na to ? 

IMG_20210112_175554_2.thumb.jpg.1a74d2a1f373d85786f89da242c4a06b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery  Ja tam nic podejrzanego nie widzę. Obstawiam, że na ich wielkości zaważyła ilość światła. Sam mam tak w boxie, że topy znajdujące się w środkowej sekcji boxa, czyli tuż nad lampami są większe, spuchnięte, a te jakie znajdują się, gdzieś na obrzeżach wyglądają biedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dokladnie , dzięki za pomoc , myślałem że już coś nie tak ,ale widzę że już konkretnie trichomy są w mlecznej , włoski brązowieją i mam nadzieję że na dniach pokaże się ten bursztynek . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mam nadzieję ,że już końcówka 11 tydzień leci od kiełka , 7 flo . Przypalilbym już nie powiem ,strasznie kochanie się klei od żywicy ❤️ jakby włosy na żel miała ułożone  😄

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery Ja dzisiaj będę miał wieczór testów :D 4 dni suszyłem dwa małe topki, jakie ściąłem dla spróbowania i dzisiaj będzie degustacja. A reszta czeka w boxie , gdzie chce by posiedziała jeszcze 12 dni, co da łącznie 112 dni życia  i 84 dni na flo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja zaopatrzyłem sie w kolejną dostawę w oczekiwaniu na swoją haha 😄 już  nie wiem ile wypaliłem zielska przy wdowie 😄 no to troszkę ja potrzymales ,napisz jakie trichomki wybrałeś przy ścince  i oczywiste jaka faza u Ciebie ? ;)😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery wiesz ile dodajesz tej cytryny  żeby ci ph nie spadło zanatto. Ja używam deszczówki jest najlepsza nie potszeba żadnego kwasku do niej. A najlepszy nawóz do roślin to koński obornik i podlewasz tylko deszczówką i jest najlepiej.

W dniu 03/01/2021 o 11:25, Ivery napisał:

Możesz podesłać foto tego noża ? Zrobić jej ciemnie 2 dni przed ścinka ? Ścinać przy włączonej czy wyłączonej lampie ?

Ciemnie robi sie po to aby rośline zestresować  daje wtedy więcej pyłku \żywicy. Robi sie to po to aby było więcej materiału na dabb. Ty chcesz tylko palić baty więc ciemni nie potszeba ci

Pamiętaj że dopiero co wysuszony staff pełnie swej mocy i aromatu  osiąga po około pół roku leżakowania! Ale kto by tyle czekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...