Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Box 80x80x180, oświetlenie Led. Nawozy plagron bloom, Gren sensation. W boxie są 3 inne panny Royal Kush Automatic. Ta jedna jest inna. Gratisowa. Tamte kwitną bardzo ładnie. Warunki miały takie same. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ArturS70 napisał:

Witam. 

Dlaczego roślina pomimo nawożenia i ogólnie dobrych warunków w boxie stanęła w miejscu. Nie kwitnie. 

gdybyś kolego mógł rozwinąć o tych warunkach i nawożeniu,  wrzucić jakieś zdjęcie - to na pewno pomoże.

A tak to będziemy wróżyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, ArturS70 napisał:

Box 80x80x180, oświetlenie Led. Nawozy plagron bloom, Gren sensation. W boxie są 3 inne panny Royal Kush Automatic. Ta jedna jest inna. Gratisowa. Tamte kwitną bardzo ładnie. Warunki miały takie same. 

Najprawdopodobniej , dostałeś gratis fotoperiod , czyli feminizowaną sezonówke i nie zakwitnie puki nie zmienisz swiatła na 12/12. Pozdrawiam.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ktoś pisał tutaj na forum że odżywki na kwitnienie mogą zastopowac roślinę. Moze  @zielonyjamajczyk to pisal? Nie jestem pewna.

Ja sama miałam sytuacje gdzie mi moja malawi w 3tyg przestala kwitnąć i trzymalam ja jeszcze ze 3tyg i nic. Do wyrzucenia poszla. Ale tez nie wiem czemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 tak, ja zatrzymałem swoją. Ale w późniejszym etapie się zatrzymała. Dobrze @Farmerka pamięta.

Ale jakoś mam takie same przeczucie jak @Vampidrut  🙂 myślę że to najprostsze i najbardziej logiczne. 

Bo wygląda bardzo zdrowo, więc nie ma co się tu doszukiwać winy w nawozach. 

Pozdro 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...