Skocz do zawartości
Tomaszszym

5x ak472 | 1 banana blaze Auto | 2x white widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomaszszym straszne ci one opadły, ostatni jak raz oglądałem  to wyglądało dużo zdrowiej ale teraz strasznie ci opadły. 

Czym je karmisz i jak często podlewasz ?

Ja mam to samo z jednym plantem i w moim przypadku wydaje mi się, że ma za mało wody. Bo piję jak zły o nawet jak wczoraj podlałem to dzis już ma sucho.

Jak u ciebie piją wodę ?

Bo jak mam byc szczery mam to samo, mimo, se nie wydaje mi się, że albo przelałem albo przesuszylem.  

Jakie masz doniczki i po ile wody im lejesz?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piccolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo W ostatni weekend d3dni po 2 l opadły zszedłem na 1 co drugi ale za mało dopiero wróciłem i muszę trochę ogarnac

@Szym bosst poszedł na weekend z pk połowa dawki jednorazowo później sama woda 

Dzisiaj dostały 2l chyba będzie padaka

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Zrobiłem fryzjera dostały2l wody z boosterem w piątek sobota 200 ml w podstawkę i dzisiaj po litrze z boostem plus 1/5pk i po 200podstawka wydaje misie ze ta ziemia nie przepuszcza dobrze wody by je dobrze podlać to trzeba by było z min 5 l wody po 3 dniach po dwa litry były przelane a spod suchy wiec atakuje na dwa fronty teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tomaszszym napisał:

wiem ale to jest silniejsze Zaczęły puchnąć wiec chciałem podkarmic boost może tez zjarac planty?

może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostaly podlane po paru dniach suszy wczoraj potraktowałem je topsinem Mam nadzieje ze uda mi się je doprowadzić do konca

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja tak umiał zjebal to chociaż bym z 20g z krzaka wyciągał a nie połowę tego.

Jak by to powiedzieć, umiesz zjebal jak każdy, nie ma idealnych farmerów, ale te zjebanie umiesz najlepiej naprawiać chyba.

Idol do napraw roślin zepsutych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestabilny to ja bym był jak bym takiego banana miał ususzonego.

Ładnie Ci to i tak idzie, zobacz moje FR na powierzchnię 0,5m2 to koło 100g na luzie powinienem mieć a tu.... 1/4 no a drugim razem 1/3 u Ciebie pewnie spokojnie suszu będzie koło 60dag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...