Skocz do zawartości
Tomaszszym

5x ak472 | 1 banana blaze Auto | 2x white widow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie właśnie taki nalot popryskalem czymś od grzybów myśle by dać Max 2 tyg jak sytuacja się nie poprawi to zmiana ziemi i nowy rzut pH mierzone miernikiem od żółtych 7-5.5 na różnych głębokościach to jest możliwe?

Jedna przeplukalem wczoraj 10l wody zbiło pH do 5.5 niemal ec miernika by zobaczyć jak sytuacja z nawozami jeżeli to jej Pomoże to wtedy płukam wszystkie Czasu mało tragedi nie ma jeszcze ale za dobrze nie jest

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym dlatego wiem jedno. LST jest istotne, ale ja nie kładę rośliny na glebę. Wolę chwilę odczekać, trudno. Ale przyklejona do ziemi potrafi się przydusić, albo za dużo wilgoci złapać. 

Ja bym zastosował ten środek. Inaczej z plecha może się rozwijać, a szkoda tych maleństw. 

To na łodydze nie wyszło Ci od nawozów, takie moje zdanie, a tym bardziej od zjebanego pH. 

Pozdro 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluzowałem haki przelałem 10l druga roślinę resztę podlalem po 1 litrze na donice 

image.jpg

image.jpg

@Farmerka zrobiłem luz w paru w dwóch odpuściłem lst poczekam na rozwój sytuacji najwyżej pójdą w siatę jak się poprawia

@zielonyjamajczyk wiem za wcześnie ruszyłem z lst dziś przeczyscilem łodygę ścierka z alkoholem i ponownie popryskalem 

A tak nawiasem to Najlepszego w Nowym Roku

Edytowane przez Tomaszszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Kolego odnośnie tego awatara to na brechte chciałem zobaczyć zależność między polityka na arenie krajowej a relacjami ludzkimi.Chcialem taki mini test zrobić dodam ze osobiście jestem a polityczny jebal ich pies wszystkich bez wyjątku tych sprawa z lewa i pośrodku( to wszystko to Jebane  marionetki )Myśl taka naszła mnie po postach i komentarzach ciotki mojej żony nigdy bym się nie spodziewał ze można być fanatykiem politycznym tak jak ona oczywiście jest za pisem i księciem toruńskim .Oczywiscie kolego zmienie tym razem pablito

na tej focie wódz wyszedł fajnie tak nie zainteligentnie i tak niedojebanie ze ja wybralem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Wyrósł by. Ale .....liście są prawie bezużyteczne jeśli są hodowane w terenach nizinnych. Nie mamy zbytnio odpowiedniego mikroklimatu a ważne jest tutaj też ciśnienie - im wyżej tym lepiej 

Fajnie by było. Ale dla kilograma koki potrzeba chyba coś koło 300-400 kg liści 

To raczej nie dla mnie 🙂 trzeba by było się wyprowadzić 😉

4 krzaki to dla mnie dużo 🙂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym podnioslem im dzisiaj lampe do 60cm od szczytu na 3dni  zobaczę czy się zaczną trochę wyciągać myśle ze zjebalem z lampa w drugim tygodniu włączyłem 3bieg z 4 chyba tydzień za wcześnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszło wyciszenie jest różnica chce zrobić pomiar w nocy bo teraz za dużo się dzieje

image.jpg

Ogólnie dwa tłumiki to nic innego jakvtlumiona rura z mufa chciałem sztywny niestety nie było na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk chciałem właśnie jeden sztywny teraz chodzi na 2biegu i jest 44/47db w porywach do 50 nie pamietam dwójki przed muszę forum przeszukać bo się pytałem właśnie tutaj myśle jeszcze wentylator owinąć wata czy czymś 

@Tomaszszym wsunie mierze przy namiocie na jedynce Ok 3-4m przy drzwiach lekki szum głośniej chodzi ps syna wizami pokoju jak zamknę drzwi to nic nie słychać a już się bałem ze wjebalem w koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...