Skocz do zawartości
Tomaszszym

5x ak472 | 1 banana blaze Auto | 2x white widow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panienki 2tydzien od wyjscia z ziemi. Nawozy od cany trening lst plus scroge naświetlenie 18/6 (pierwsze 10dni 24 na dobę)temp 29/20 wilgotność78/46 pH 7.5 dzisiaj zostały podlane woda 5.2 a wiec lecimy

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo 1m2 lampa gloster gc 16 480w czy coś takiego wyciąg dość spory nie pamietam parametrów i mały mieszający w późniejszej fazie wstawię większy z obawy przed pleśnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tomaszszym napisał:

@Piccolo i mały mieszający w późniejszej fazie wstawię większy z obawy przed pleśnią

ja u siebie z tytułu tych obaw mam na kwitnieniu 3 mieszaki, dwa nad konopią i jeden pod spodem :))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ziemia firmy compo ostatnim razem kupiłem zwykła z marketu i było pełno ziemiomorek 

@wiksa26 wiesz trochę nachalny jestem i z okazji pierwszych siedmiu dni sprezentowalem im trochę żarcia z canna vega rhizotonic canazym Ok 25procent dawki to je trochę porobiło I od tego czasu sama woda zaniedbałem pH skoczyło ponad 7 i od dzisiaj pierwsze podlanie woda 5.5 do tego dochodzi wąchanie wilgotności z tym miałem problem przez pierwszy tydzień bo lampa latała nom stop  na dniach przyjdzie nawilzacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Tomaszszym napisał:

@Tester ziemia firmy compo ostatnim razem kupiłem zwykła z marketu i było pełno ziemiomorek 

To dobra firma, ale zależy którą ziemię kupiłeś, ja używam do warzyw.Ty tu masz jak koleżanka wyżej napisała,porażone krzaki. Przed przesadzeniem zawsze przeplukuje 1x objętość donicy i na drugi dzień wrzucam do compo aby korzenia nie przypalić. Dostały szoku ale odbija lej sama wodę, w tej ziemi masz na 40dni wega już nawozu. Więc nie musisz nic dodawać. 

Edytowane przez Cappi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tomaszszym napisał:

@Cappi compo Saną superlekka czy coś takiego 50procent mniej wagi 

To jest ziemia do kwiatów, trzeba było wybrać do warzyw.jeśli chodzi o tą markę bio jak i biobizz to używam ich regularnie ponieważ tylko organka się dla mnie liczy. 😉Wrzucę za chwilę foto jak rosną na tych odżywkach. 

Edytowane przez Cappi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powodzenia i z tymi nawozami nie wyrywaj się za szybko. Obserwuj roślinę, puki co jest zdecydowanie za ciemna, daj nawozy dopiero jak zacznie niedobory pokazywać lub jak zblednie tak jak powinna normalnie wyglądać to wtedy połowa dawki. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Tomaszszym napisał:

@Tester ziemia firmy compo ostatnim razem kupiłem zwykła z marketu i było pełno ziemiomorek 

@wiksa26 wiesz trochę nachalny jestem i z okazji pierwszych siedmiu dni sprezentowalem im trochę żarcia z canna vega rhizotonic canazym Ok 25procent dawki to je trochę porobiło I od tego czasu sama woda zaniedbałem pH skoczyło ponad 7 i od dzisiaj pierwsze podlanie woda 5.5 do tego dochodzi wąchanie wilgotności z tym miałem problem przez pierwszy tydzień bo lampa latała nom stop  na dniach przyjdzie nawilzacz

Dajesz chemię do ziemi gdzie są już nawozy organiczne,nie możesz tak robić, uważaj z canna nawozami, one są bardzo mocne, 3/4dawki zalecanej przez producenta podawaj, zwłaszcza tego vega😉 

Edytowane przez Cappi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cappi @Seba691 @Tomaszszym raz im zapodałem nie wiedziałem ze ta zienia to taki hardkor w sumie dzisiaj się dowiedziałem planuje ja trochę przepłukiwac po trochu aby nie przelać roślin ale jak dalej bd lipa to bd przesadzał o ile nie bd za pozno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Odbiją, lej sama wodę tylko, za 5 dni będzie lepiej.Do tego kwastia kruszenia gleby, trzeba dobrze przecierać w rękach aby rozgnieść większe kawałki odchodów aby nie było większego stężenia, w jednym miejscu.przy auto każdy dzień się liczy na wagę złota, więc podejrzewam, że odbije Ci się to na plonie. 

Edytowane przez Cappi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym lodyga jest miękka w dotyku ? 

Czujesz jakby palce wręcz pod naciskiem wpadały do środka, z łatwością gniecie się ?

 

Poczytaj o TOPSIN - środek na plechę. Sporo osób sobie go chwali. Poszukaj w necie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...