Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od jakis 3 dni zaczeli sie na lisciach pojawiac plamki. 

Oswietlenie clf 85w

Ph 6,3

Nawozy bio zgodnie z zaleceniami producenta.

Temperatura w boxie 25°c 

Box 60-60-160

IMG_20201229_001203254.jpg

IMG_20201229_001534481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 wentylacja dobra a nawozy leje co kazde podlewanie okolo 80% zalecenia przez probducenta, na opakowaniu pisze zeby dodawac do kazdego podlewania, a podlewam co okolk 3 -4 dni do przelania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ziemia?

Są tu lepsi specjaliści ale na moje oko są popalone od nawozów. Zrob flasha i lej samą wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenawoziles je. Przystopuj z odżywkami.

@Szym naturalnie zdychają? Jak są starsze to naturalnie usychają? 🤣 gdzie ty widzisz żeby usychały? 🤣 ty już chyba nie masz co wymyślać czasem. I za takie posty dostales elite. Tester musi być dobrym czlowiekiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka jak on pierdolnie czasem to masakra. Na zdjęciu widać jeszcze topy nawet nie są zawinięte, a ten że usychają ze starości 😉

3/4 postów to jedno zdanie no maks dwa, wartości merytorycznej w nich tyle co w tych powyżej. 

@Farmerka To zdjęcie zdecydowanie by bardziej pasowało do jego profilu 😉

IMG_20201229_081742.jpg

@Matias.836 nie możesz lać ciągle nawozów nawet w mniejszych dawkach. Musisz co 2-3 podlania lać sama wodę z dobrym pH.

Nie rób flusha. Po prostu dawaj też samą wodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk a co ma kmiocie wielkość topów do usychania liści przecież na wegu liście starsze też usychają

29 minut temu, zielonyjamajczyk napisał:

Na zdjęciu widać jeszcze topy nawet nie są zawinięte

zresztą sam zawinięty jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zielonyjamajczyk napisał:

jak to dla ciebie jest usychanie to w ogóle nie ma o czym rozmawiać. 

bo musisz jeszcze dużo zobaczyć w twojej krótkiej przygodzie z roślinkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  dłużej obserwuje nowo powstałe tematy, i jeszcze nie widziałam jego (Szym) żadnego sensownego wpisu. 

@Szym To że jesteś tu dłużej sprawia że czujesz się lepszy, coś uprawiasz w ogóle ? Czy jesteś, bo jesteś tylko ?

@Farmerka Myślę że to idealnie koleżanko opisałaś. 

Sama mało się znam, ale widząc takie rady to raczej tutaj ciężko się nauczyć, bo pierwszy który na wszystko odpowiada to właśnie ten szym, a zazwyczaj każdy go i tak poprawia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@merrymerry86 on taki jest, ja się przyzwyczaiłem. 

Wielki uczony, z gilem pod nosem i dyplomem z wyższej podstawowej, bo szkoła była na górce. 

Tyle co opowieści tu czytałem jakim błotem podlewał spoty, tylko że jeszcze nikt nie widział, i nikt nie słyszał

niegroźny malutki człowieczek 🙂

Toleruje go jak własne bąki. Po prostu muszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że jestem tutaj krótko, i @zielonyjamajczyk też jest krócej niż Szym, to uważam, że swoimi wpisami zielony pomógł mi ogarnąć moje błędy w szybkim czasie i wyprowadzić roślinkę na prostą bardziej niż jednowyrazowe odpowiedzi szyma.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk takich krzaków dużych jak moje 3 metrowe nigdy nie będziesz miał, przecież ty byś się popłakał jak byś miał po takich chaszczach latać jak ja latałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szym napisał:

@zielonyjamajczyk takich krzaków dużych jak moje 3 metrowe nigdy nie będziesz miał, przecież ty byś się popłakał jak byś miał po takich chaszczach latać jak ja latałem

To jednak jest troll. 

Ok już sobie to uświadomiłam.  Spadam, bo przyszła paczka, zaczynam działać 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...