Skocz do zawartości
BakedBIll

Cóż to za cudowna baka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siema ostatnia mam taką beke z baki ze aż musiałem odreagować i aż musiałem o tym napisać więc tak przyjechałem nie dawno z holki przed wyjazdem mieliśmy towar od jednego ziomka i byl zawsze taki sam zajebisty pachniał żywica i pomarańczami  i był suchy kruszył się w palcach oraz był jasny i miał dużo keffu 50ziko za sztunie z wagi  ale teraz już go nie ma a ja musiałem szukać alternatywnych dojść więc obstukałem w ciągu 2miesiecy około 20osob konkretnych i mniej konkretnych w kwestii baki na moje miasto nie ma praktycznie już więcej dojść wiem bo żyje tu całe życie i ogólnie nie wiem czy jest tak też u was dla tego tu pisze generalnie nie wiem czy panuje na to moda czy ludzie poprostu nie rozróżniają albo świadomie to gonią bo baka która od tych 20osob wydzieralem jest twardości kamienia można by w to młotkiem napierdalać i by się tylko spłaszczyło nie ma kompletnie żadnego zapachu no może trochę wali jak maga albo przyprawy mały topek wielkości paznokcia waży 0.9 palenie jest jak by poklejone ma ciemno szary kolor jak by ktoś z ładnej baki wyciagnol wszystkie kolory wygląda jak cbd i tak pachnie ale po tym gównie serce wali jak młotem i jest zwiecha w smaku jak byś palił węgiel gryzie w gardło dymu jest od chuja który wgl nie smakuje ani nie ma tego charakterystycznego ukucia w pluco jest jedynie kaszel i gryźe ludzie też takie sprzęty u sb kupujecie a i czym to może być pryskane może ktoś sam robi taki szajs i się pochwali? Dajcie numer jak ktoś ma jakiegoś ładnego indoorka na pogonke bo ja tu kurwa zwariuje mordki jak tak dalej będzie. 

Edytowane przez BakedBIll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...