Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest mieć dwa, trzy krzaki i zebrać po mniej z krzaka, ale w razie wypadku coś móc zebrać. Ja miałem teraz 4 krzaki i jeden okazał się hermą, jakbym miał tylko jeden i byłaby to herma to bym nie miał z uprawy nawet 30 g suchego i do tego byłoby ono średniej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja też nie wiem czy nie mam czasem hermy, tyle stresu co ta roślina przeżyła to się w głowie nie mieści, codziennie przeglądam topy, nie znalazłem żadnego nasionka, ale jak nie będzie żadnego efektu mózgowego z palenia to chyba coś zepsułem, albo panpestka się pomylił i dostałem jakiś cbd, wtedy trudno będę palił cbd, future #1 mam w oryginalnym opakowaniu więc najwyżej poczekam i następnym razem na pewno to nie będzie cbd.

Czym dłużej trwa lockdown tym większą mam chęć uprawiać to zielsko 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jak nasion nie znajdujesz to na razie nic nie wskazuje na to, że jest hermą. Ja na swojej znalazłem sporo pestek. Oczywiście jak twoje zielsko nie będzie dawało żadnych efektów po zapaleniu to wyjdzie na to, że pestka CBD albo jakaś felerna, bo raczej sama uprawa i popełnione w czasie niej błędy nie powinny obniżyć poziomu THC do wartości bliskich zeru. Jasne popełnione błędy wpływają negatywnie na moc zioła, ale raczej nie w takim stopniu, by nie dawało zupełnie żadnych efektów, jak zbierze się je w dobrym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dziwnie też zauważyłem, że teraz w tych ostatnich dniach roślina daje dużo mniej zapachu w mieszkaniu niż wcześniej. Najintensywniej było jakoś koło 50-70 dnia, wtedy cały pokój czuć było i jak się otworzyło drzwi to też parę metrów na korytarzu. Wietrzenie całą noc pomagało tylko na chwilę, a jak się otworzyło boxa to momentalnie czuć było. A nie miałem w ogóle żadnych filtrów 🙂 Może wywalenie sporej ilości liści zrobiło swoje też

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Rośliny na kwitnieniu różnie pachną u mnie były dni, gdy zapach był mocniejszy i dni, gdy roślin nie było prawie czuć, mówię tu o otwarciu boxa, bo jak jest zamknięty to zapach w pokoju się nie utrzymuje, bo mam filtr węglowy. Obserwuj , jak zobaczysz, że nic na plus się nie zmienia, a roślina powoli umiera to ścinaj, susz i bierz się za nową uprawę. Oczywiście o ile taką masz w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wydaje mi się, że woda poniekąd jest nośnikiem zapachu, topki teraz wyglądają u mnie na bardziej wysuszone niż kiedyś dlatego zapachu mniej dają, nie będę czekał dłużej z nimi jak do końca tego tygodnia, albo sobota albo niedziela ścinka żeby było pełne 90+ dni

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, konopny_janusz napisał:

 albo panpestka się pomylił

ta kurwa sprzedaje nasiona wałkowane, dominikowi sprzedał Criticala jak dawno dinafem zawiesił sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym czyli tam wszystko mogło być nawet cbd, zobaczę po suszeniu jak wyjdzie. Szkoda że tyle dni poszło w pizdu. Kolejne nasionka mam już od kogoś innego, już oryginalne + w gratisie jakieś. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc z 87 na 88 dzień. Leci ścinka bo roślina jest już przesuszona ledwo żyje. Co będzie to będzie 2-3 dni raczej nic nie zmienią. Ma klepać to klepnie, nie to trudno. Nie wiem jak się do tej ścinki zabrać. 

 

Dobra już ojebana, teraz usuwanie liści 

IMG_20210224_193139.jpg

IMG_20210224_193202.jpg

Jak robić trymowanie? Do większości liści ciężko się dostać wystarczy że pouwalam końcówki tych liści czy mogę część zostawić? 

IMG_20210224_194601.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ile roboty, skończone topki wiszą w ciemnym boxie zostaje posprzątać pokój i idę się kąpać w końcu. Widziałem dno doniczki, było tam tak sucho że normalnie jak zwykły piasek. Chyba za małymi ilościami ją podlewałem 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, konopny_janusz napisał:

Kurwa ile roboty, skończone topki wiszą w ciemnym boxie zostaje posprzątać pokój i idę się kąpać w końcu. Widziałem dno doniczki, było tam tak sucho że normalnie jak zwykły piasek. Chyba za małymi ilościami ją podlewałem 

 nie znam się ale chyba masz mały karotnik jak na tyle suszenia i czemu nie wiszą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Podejrzenie jest takie ze pestkowski chujowe pestki mi dał, jak nie będzie nic klepało osobę która nigdy nie jarała to musi być coś mocno nie tak. Myślę że z 7-10 dni tego suszenia i dam znać. Nie chciało mi się sidziec długo nad trymowaniem więc sporo liści przytopowych zostało. W dodatku zapomniałem zrobić flusha dzień wcześniej. Będzie rozpierdalać gardło najwyżej 😁👌

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Jak ci w smaku liście nie przeszkadzają to mogą zostać, je usuwa się, bo pogarszają walory smakowe i dym z nich bywa bardziej drapiący w gardło, ale liście pokryte trichomami też dobrze klepią.  Jak twoje palenie cię nie będzie ani trochę klepało to znaczy, że sklep zrobił ci psikusa na prima aprilis, ale nie trafił u ciebie z terminem ścinki o miesiąc :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pierwszym znakiem że coś jest nie tak było to że zamawiałem 2 automaty a dostałem prawdopodobnie jednego automata i drugą sezonówkę. Więc skoro takie coś się odjebalo to odmiany też mogły być różne 

Czasu najbardziej będzie szkoda ale będę już omijać ten sklep 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...