Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@medyczny_janusz_only_cbd  Ziomek może jeszcze im tam grilla wstaw to będzie z boxa ci pachniało pieczoną kiełbaską :D Stary te olejki eteryczne to jakaś chemia, jaka może źle wpłynąć na roślinę. Przecież ona po zamknięciu boxa będzie się w tym dusiła. Powinna mieć dostęp do świeżego powietrza. Kup jakiś pochłaniacz zapachów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy moj box nie jest szczelnie zamknięty, całą noc jest wietrzone, dołożyłem dzisiaj kolejną żarówkę 1600 lm, niektóre liście mi się przypaliły bo miałem taką akcję, że obudziłem się patrzę do boxa a tam liście przylegają do żarówki energooszczędnej i wszystkie się wysuszyły, wyrwałem te które się całkiem ususzyły (dlatego na ostatnim zdjęciu widać "złamaną łodygę" 😄

Edytowane przez medyczny_janusz_only_cbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@medyczny_janusz_only_cbd Mimo wszystko nie wystawiałbym roślin na bezpośrednie działanie takich oparów z olejków, bo one będą to w siebie chłonąć  i nawet, jak nie padną z powodu zatrucia to potem będziesz to gówno jarał, bo będzie zawarte w twoim paleniu. Z tymi spalonymi liśćmi to lipa, ale zdarza się , to jakaś nauka na przyszłość dla ciebie, aby na przyszłość oświetlenie było na tyle wysoko, aby roślina nie mogła go dotknąć.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wyjebałem olejek z nawilżacza dzisiaj, leci sama woda, ale już nie na fulla tylko jakieś 20%, nie mam miernika wilgoci ale na kwitnieniu chyba mniej tej wilgoci potrzeba. Nie sądziłem że przy takiej chujowej doniczce 4,2 litra to wyrośnie na 65 cm 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@medyczny_janusz_only_cbd Na kwitnieniu wilgotność nisko max 50%. Z olejkiem dobrze zrobiłeś nie ma sensu truć rośliny i siebie samego, a do tego to mogłoby wpłynąć niekorzystnie na smak zioła o ile by roślina przeżyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym ok dzięki, nie będę już nic dawał oprócz wody, myślałem o flushu ale boję się że pleśń się dostanie 

@Piccolo ok, najgorsze że rano zapodałem jej pk 13 14 1,5 ml na 1l wody 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Lej samą wodę, liście są ciemne i widać popalone końcówki, ale tragedii nie ma, więc ja bym fusha nie robił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...