Skocz do zawartości
Dobry fajrant

Czy taka lampa starczy?

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk Teraz tylko utwierdziłes mnie w przekonaniu wyzywajac kobietę od głupich chociaz to ja nawet tego tematu nie założyłam i pytania nie zadałam. Wspolczuje twojej kobiecie jesli w ogole ja masz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26 bo on jest na tyle ograniczony że nie rozumie że świerzak może nie ogarnąć tego jaką lampę zastosować i czasem lepiej szybciej jest napisać temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26 a kobieta to jest lepsza gorsza, że na krytykę nie zasługuje ? Przestań.

Twoja opinia mnie nie interesuje. Współczucia Twojego również ani ja , ani moja kobieta nie potrzebuje.

A tutaj osoby zmieniające płeć do potrzeb ukrywania siebie, nie brakuje. I nie obserwuje Ciebie, i twoich pustych postów, więc nie wiem jakiej płci jesteś. 

Bay, łapie bucha i było nie zaczynać. A w poście biłem do autora. Tylko ktoś musi bronić, jak każdy troll ma swoje grono fanów i obrońców uciśnionych. 

Pokolenie bez wojska i bezstresowego wychowywania dzieci. 

Kiedyś zanim człowiek zapytał to się zastanowił , a teraz jest tak że głupiec głupca prowadzi, a gdy trzeba to broni głupoty, zamiast uczyć i szkolić. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym to juz zauważyłam zanim sie zarejstrowalam. Szkoda ze admin trzyma takie osoby tutaj ktore ublizaja kobieta tylko dlatego ze robia pseudo content. krytyka a wyzwiska to różnica. 

Edytowane przez wiksa26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szym   Szymon nie chce prowadzić niepotrzebnego sporu, ale chyba jest różnica w tym, że nowa osoba chce dobrać, jak najlepsze oświetlenie pod swojego boxa, więc pyta innych użytkowników, gdyż chce się oprzeć na ich doświadczeniu, a co innego, jak ktoś nawet nie zerknął do działu z oświetleniem i pyta czy może uprawiać pod lampką nocną? Jak będziemy podążali takim torem rozumowania to za chwile uznamy, że nie ma przesady w tym, że ktoś zapyta czy może uprawiać rośliny w lodówce , bo ma w niej sporo wolnego miejsca, a przecież, jak uchyli lekko drzwi to w środku będzie się świeciło światło.

@wiksa26 Przecież @zielonyjamajczyk cię nie obraził. Nie uznał cię na start za głupią, gdyż nie to wynika z kontekstu jego wypowiedzi. On stwierdził jedynie, że jak dana osoba, czyli ty lub ktokolwiek inny, jak wychodzi z założenia, że lampka nocna wystarczy do uprawy roślin to wtedy wykazuje się głupotą, a to głównie dlatego, że nie weryfikuje swoich pomysłów w oparciu o ogólnie dostępną wiedzę, ale idzie na oślep w kierunku złych rozwiązań, nie poświęcając czasu na edukacje.

Dobra dajmy spokój, bo z śmiesznego tematu robi się powoli, jakaś tragi farsa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wiksa26 napisał:

@zielonyjamajczyk zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadal wyczytalam przed chwila ze konczysz pierwsza uprawe indoor a pouczasz wszystkich jak jakis mistrz. Po obserwacji tego forum od jakiegos czasu doszlam do wniosku ze jestes tu najbardziej irytujacym uzytkownikiem i twoje posty tylko moga odstraszyc nowych. Taka refleksja 🙂

O psze-pra-szam! Najbardziej irytujący jestem ja a ponoć na domiar złego nikt mnie tu nie lubi! Opinia od jednej typiary Groovecośtam 😄

3 godziny temu, zielonyjamajczyk napisał:

@wiksa26 a kobieta to jest lepsza gorsza, że na krytykę nie zasługuje ? Przestań.

Kobiety są święte w naszym społeczeństwie. Czego nie rozumiesz?!

Kult Madki P00lki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron  no to sie kolezanka mylila nie bez powodow napisalo do mnie juz kilka osob bym nie zwracala na niego uwagi bo ma problemy z glowa przepraszam was i dziękuje za uprzedzenie imion nie podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie specjalista,  może słowo krzak  to za dużo ale myślę że na jednej żarówce dało by się ze dwa topy zrobić :). Wielu się udało coś zajarać z dwóch energooszczędnych więc z jednej też by się coś dało .Najmniejsza powierzchnia na jedną roślinę to 30 *30 a jakby tak sprawdzić w powierzchni 10*10 cm z jedną żarówka i maleńkim wiatraczkiem?Myślicie że to niemożliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@glodek18  Nie widziałem jeszcze uprawy, jaka by była prowadzona na jednej żarówce, z jakiej by coś sensownego wyszło. Oczywiście, jak ktoś chce wyhodować patyk, jaki nawet, jak zakwitnie to będzie miał topy wielkości paznokcia u małego palca to może jedna mocna żarówka styknie. Jak się mylę to pokaż mi, jakąś fotorelacje, gdzie ktoś doczekał się "przyzwoitego" krzaka na jednej żarówce. To raczej mission impossible.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#teamzielonyjamajczyk

A ja napiszę, że trudno o bardziej dobrego, szczerego i cennego nauczyciela niż @zielonyjamajczyk

Ja byłem bardzo początkujący, jestem nadal. Ale zielony od początku nie dał mi poczucia, że jestem gorszy od niego. Pomagał mi cały czas aż do teraz i wyciągnął moją pannę z nędzy. Czasami kubeł zimnej wody na głowę pomaga.

i obrazy żadnej w tym stwierdzeniu nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26 🙂 siejesz ferment, a jak ktoś na mnie pisał to znaczy że jest słaby, i na publicznym forum nie potrafi podyskutować. 

Najgorzej że nawet nie wiesz ile spędziłem czasu na naukę, i z iloma osobami prywatnie pisze i prowadzimy wspólną hodowlę. Jesteś nowa, i już po szponach na zdjęciu i sposobie pisania zdrobniale do kolegów, widać w jaki sposób szukasz pomocy. A jak istotne dla Ciebie jest szanowanie kobiet, wzrocowe Gadki jest po prostu śmieszne . Szym lubi takie, później wyśle Ci zdjęcie w nagrodę. Tylko się nie zdziw, bo to nie zdjęcie kwiatka czy misia.

Na podsumowanie - nie lubisz mnie ? To nigdzie mnie nie wywołuj, i nie czytaj. Strzel sobie bloka i nie będziesz nawet widzieć postów. 

Uważam że nie raz pomogłem, i Twoje zdanie czy 2 innych osób, jest niewspółmiernie z tymi z którymi codziennie pisze czy dzwonię. 

Więc możesz już sobie darować , bo Ci co tutaj nawet mnie bronią jak widać omijasz. Przyczepilas się jednego, ktory coś stanął po Twojej stronie , a w zasadzie ciągle kogoś irytował do tego czasu. 

Po za tym ten człowiek siedzi na forum całymi dniami, a jego odpowiedzi nigdy nie są dłuższe niż dwa zdania, więc sorry. Są tu osoby które chcą więcej dać od siebie. Ale Ty skupiasz się na ludziach, a nie na tym co przekazali w tysiącach innych postów. A zanim siadłem do indoor to już miałem outy za sobą. 

Pozdrawiam i żyj sobie tutaj, mnie nie mieszając w swoje posty. Bo jesteś typem kobiety która na co dzien lubi siać zamęt. A na ludziach się co jak co znam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...