Skocz do zawartości
Dobry fajrant

Czy taka lampa starczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy taka lampka by wystarczyla na jedną roślinę. Zaczynam i chce zobaczyć czy co kolwiek mi wyrośnie, potem jak cos wyrośnie to zmienię na lepszą. Proszę o rady, zdj wysłałem w załączniku

16085735361241068796638098125162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 odleciałem kurwa .... Hahahaha 

@Dobry fajrant Musisz zostawić dalej na biurku, chuj że nauka zdalna, ale jeszcze Ci się przyda.

 

Dobry wariat.

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk A wentylacje mam dobrą. Wlot mam pasywny, a na wylocie chomik ma przyczepioną karuzele do biegania, jak biega to mi powietrze z boxa wyciąga. Tylko mam problem z wiatrakiem mieszającym, bo go nie mam, ale znalazłem rozwiązanie i chyba, jakiegoś kumpla poproszę, by mi wskoczył do boxa i rośliny wachlował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I się teraz ziomek speszy i więcej nic nie napisze 😂😂 sadyści 😂 No ale fakt że ludzi trzeba czasem na ziemię sprowadzić. Jakby to tak działało to co 2 szkolniak by miał krzaka na biurku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czytania w zimowe wieczory w sam raz.

Młody, nie bierz się za narkotyki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26 na głupie pytania spodziewaj się głupich odpowiedzi. A jak nie chcesz zadawać głupich, to wejdź w dział POCZĄTKUJĄCY, i potem w oświetlenie, i poczytaj.

@Szym no nie zaczynałem tak. Już kurwa nie przesadzaj. 

A jak🤣 autor postu wymieka po pierwszej wymianie zdań, i nie rozumie że ośmiesza się takim pytaniem, to w jakim jest wieku ? 15, 16 lat  ? No proszę Cię. 

Takich na forum nie trzeba. Nic nie wniosą i nic nie wyniosą. Jeszcze brakuje żeby ktoś zdjęcie lampy wiszącej z kloszem wstawił, i spytał czy coś pod tym wyjdzie ?

Co to kurwa przedszkole ? Trzeba do podłogi niektórych równać. 

Wiem że niektórzy lubią pierdolić z takimi, więc na priv sobie idźcie. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26  Obiektem żartów nie był człowiek, jaki pyta, ale jego naiwne podejście do tematu. Jak ktoś nie zadaje sobie odrobiny trudu, aby wejść na dział z oświetleniem i sprawdzić, jakie źródło światła nadaje się do uprawy marihuany to czemu nie pożartować sobie z jego absurdalnych pomysłów? Jak ktoś ma tak ignoranckie podejście do tematu uprawy to i tak mu z tej uprawy nic nie wyjdzie, nawet jakbyś mu w prezencie na święta wysłał leda Spider farmer sf 4000.

@Szym Moim zdaniem tu nie chodzi o nabijanie się z innych, ale o sprowadzenie na ziemie tych, jacy bujają głową w obłokach i myślą, że mogą uprawiać konopie na jednej żarówce 40 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadal wyczytalam przed chwila ze konczysz pierwsza uprawe indoor a pouczasz wszystkich jak jakis mistrz. Po obserwacji tego forum od jakiegos czasu doszlam do wniosku ze jestes tu najbardziej irytujacym uzytkownikiem i twoje posty tylko moga odstraszyc nowych. Taka refleksja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym  Jak ktoś nie ogarnia działów, jakie są odpowiednio ponazywane to tym bardziej nie ogarnie uprawy. Nie wiem, jaki iloraz inteligencji musiałaby posiadać dana jednostka, by nie powiązać nazwy " oświetlenie" z tym, że na tym dziale może się dowiedzieć czegoś na temat źródeł światła, jakie stosuje się przy uprawie konopi. :D To , jakby ktoś wszedł do sklepu z artykułami spożywczymi i nie rozumiał, że na dziale mięsnym znajdzie mięso. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest lampa do czytania... tutaj nie trzeba wiedzy ino troszenke rozumu...

Jakby ktoś sie Was zapytal czy mozna przygotować catering na 200 osob w bloku na 10tym piętrze to jaka by była odpowiedz....

 

Gość co wstawił posta to pewno zajada popcorn i ma z Was beke🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie dyskutuj z Szym bo on zawsze coś musi walnąć, czytanie przerasta jak widać obydwie te osoby. 

@wiksa26 wiesz, mam głęboko gdzieś Twoją opinię. Tak kończę, i doprowadziłem ją sam do końca, bez głupich postów, również sam złożyłem Boksa bez niczyjej pomocy, dobierając wszystko według tego co wyczytałem . 

Jak z Lampki biurkowej chcesz robić uprawę, to sorry. Zadać sobie odrobinę trudu w wyszukanie informacji, przerasta Twój iloraz inteligencji.  Może jestem wkurzający, ale na pewno szczery, czasem do bólu. Jak wiedza boli, to niestety w życiu nic nie osiągniesz. Przeczytaj wszystkie posty w swoim temacie, i zobacz że każdy oprócz naszego trolla którego już niestety musimy zaakceptować, ma z Ciebie pompę. 

Więc ja się wygłupiłem czy Ty ?

Elo.  

A i zamiast obserwować forum i użytkowników, to skorzystaj z wiedzy którą tu jest i ją czytaj, wtedy może czegoś się nauczysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...