Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20201219_225010.thumb.jpg.ea676fc69cc55fa721d1f1ae3e6b9ed4.jpgWitam ponownie. Powiem tak. Zaczyna się dziać!!!! Wygląda to pięknie. Piją wodę, że hej. Co drugi dzień 2 litry. Zaczynają tworzyć się brązowe włoski. Podaję terra bloom, Gren sensation oraz sugar Royal. Ec około 1,7 do 1,9.Temperatura w dzień 25stopni,wilgotność 40,w nocy temp. 18 a wilgotność 45.

Jest to mój pierwszy raz. 

Moje pytanie. Jak długo potrwa do ścięcia? 

20201219_225003.jpg

20201219_225133.jpg

Czy liście wiatrakowe są do ścięcia czy je zostawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70  Liście jak jest gęsto to można pousuwać, ale etapami, nie za dużo na raz, by nie było to szokiem dla rośliny, aby nie zahamować jej wzrostu. O tym kiedy nadaje się do ścięcia decydują trichiomy.  U ciebie dopiero kształtują się kwiatostany do zbiorów daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Czyli wszystko jest ok. Nawożenie, temperatura... Tak. Liście ścinam etapami, parę liści, przerwa dwa dni i dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do producenta danych około 10-14 dni. Jeśli nie będzie przestojów to powinno się w takim czasie udać. 

U mnie masz automat royal AK, niby miało być 11 tygodni. A ja już mam 80 dni. Więc jestem już 3 dni dalej niż producent mówimy i jestem pewny że wszystkie ukończę gdzieś za 3 tygodnie. 

To roślina, nie da się tak po prostu strzelić daty. I zależy jakie zioło chcesz , ja teraz już czekam na bursztyn bo chce coś mocniejszego od tego co poleciał już z scinką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...