Skocz do zawartości
Piccolo

AF Royal Jack | Diesel | Royal Bluematic | Northern Light

Rekomendowane odpowiedzi

@Fishu64 @wesolybudda teraz już nie używałem tych zielonych ogrodniczych, bo nie było mi wygodnie, i ogólnie uważałem że mało stabilnie się to wszystko trzymało, zawiązać ciężko obkrecic też. Nie byłem zadowolony jakiś bardzo z pierwszego lst, z tego zdecydowanie bardziej.

Te druciki które teraz widać na focie którymi gialem, zwykły drucik oizolowany, po prostu robiłem coś takiego jak na focie naginalem szczyt tak jak chciałem i zakładałem juz cała gotowa pętelkę na szczyt zaciskałem wybijałem w ziemię tak mocno jak chciałem żeby trzymało, i jest super 🙂

IMG_20210104_165011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, idą przy tym lst jak źle, co odslonilem liście to na następny dzień już nowe można odsłaniać, dzisiaj znowu je powyginalem.

Ta mała jedynie cały czas słabo chociaż też jak by lepiej po tym treningu, jej nie ruszałem dziś, i tak nic tam nie zasłania bo nie ma co, jedynie łodyga zdecydowanie zgrubla więc liczę, że jeszcze ruszy.

Jutro dostają wodę, i Northern light dostanie 25% dawki bio grow, nie wiem co z tym karzelkiem, sama woda go podlać czy dać mu też 25% dawki bio grow?? Co będzie dla niego lepsze albo co zrobić żeby się obudził, 20 dni ma dziś 🤔😤

Foty:

1) Diesel

2) Northern Light

3) Karzełek Royal Bluematic

4,5) Royal Jack:)

Screenshot_20210105_131735_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210105_131708_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210105_131701_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210105_120123_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210105_115941_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Dziś poszło kolejne lst, zastanawiałem się czy zrobić topping, Bo widziałem że na niektórych automatach, zwłaszcza jak mialy dobre geny wychodzilo to fajnie. Na innych relacjach jak ktoś miał roślinę co dobrze idzie(mimo, że automat) to robil topping I zbierał z tego dobrze.

Dzisiaj robiłem lst i jednemu krzakowi przypadkowo ucialem cialy szczyt, dodam że jest to najmocniejsza roślina.

Wiec ten topping czy chce czy nie został zrobiony. Daje foto jak się szczyt ucial, ale wydaje mi się ze póki nie kwitnie to się podniesie??

 

 

 

 

Screenshot_20210107_230500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo Powinna dać radę, roślina wygląda na mocną, bo nie wykazuje braków, a przynajmniej ja ich nie widzę. Na automatach się treningów typu TOPPING, FIM nie wykonuje, bo to duży stres dla rośliny , jaki ją hamuje, a automaty mają krótki weg , więc zastosowanie treningu, jaki hamuje roślinę na etapie wzrostu może mieć efekt odwrotny do zamierzonego, czyli zamiast mieć więcej to ma się mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/7/2021 at 12:50 PM, Piccolo said:

@Szym dostaly wodę sama, zwłaszcza ten diesel ma mega ciemny kolor, może też trochę taka odmiana.

Może być. Ja mam sour monster który jest odmiana diesla i on też był ciemniejszy niż reszta. 

Tym szczytem bym się nie przejmował bo widzę u siebie że jak dobry szczyt urwałem przypadkiem i to taki z rozgałęzieniem to para poszła w inne części i roślina nadrabia. 

No ale wtedy właśnie zapadła decyzja o przejście na haczyki z drutu bo te druciki ogrodnicze właśnie tną rośliny i są do dupy. Także biegnij do obi lub innego marketu i kup parę metrow kabla który sobie utniesz kombinerkami wg potrzeb i zobaczysz ile mniej roboty jest z lst 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @wesolybudda

Ten szczyt nie odrasta, ale rośliny ogółnie nie zahamowało, reszta odnóży normalnie rośnie. Jutro je będę podlewał to zrobię jakieś foty, to będzie można porównać.. Co by nie było, ważne, że zdobywam doświadczenie na duże plony jeszcze przyjdzie czas;).

Budda wysłałem ci priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Kolejny update moich krzaczków, mają w okolicach 4 tygodni. Diesel się ładnie odbił po tym połamaniu, przy okazji miałem jeszcze jedna nie miło sytuację na Northern light skleilem plastrem póki co rośnie zobaczymy czy się zrośnie ładnie czy nie... Cóż trudno.

U dwóch pojawiły się preflowery. Narazie żadne nie dostają żadnych nawozów, poza jednym razem kiedy chyba diesel i Jack dostali po 25% dawki bio grow.

Dawać im coś na następnym podlaniu czy sama woda ?

1,2) Diesel plus foto pre flowerow jeśli się nie mylę.

3) Northern Light 

4) Karzełek, idzie coś po mału ale bardzo slabo, tutaj i Northern light jest trochę inne ziemi, u tej w większości chyba przez to, bo nie wiem co innego.

5) Royal Jack tutaj ładnie jedyny co dobrze idzie i narazie nie połamany 😉

Pozdrawiam :)!

Screenshot_20210111_212110_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210111_212115_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210111_212057_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210111_212100_com.huawei.android.internal.app.jpg

Screenshot_20210111_212107_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piccolo napisał:

Dawać im coś na następnym podlaniu czy sama woda ?

sama woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Dzisiaj znowu je trochę podoginalem.

Wydaje się że wszystko idzie dobrze, oczywiście poza karzelkiem który jak to karzełek jest malutki 🙄🙄

Obie rośliny które ucierpiały przy lst ładnie się odbiły.

1) Diesel, to ten któremu ucialem cały szczyt, ze szczytu powstał uschnięty kikut, ale roślina rośnie 😉

2,3) Northern Light, tutaj jakoś 4-5 dni temu odłamał mi się szczyt, może trzymał się 10% łodygi ? Zakleilem plastrem plus drucikiem owinalem żeby nie opadł, dziś zdjalem opatrunek i fajnie się zagoiło poszedł do gory, niestety przez to nie mam jak głównego szczytu teraz naginać, boje się, że bardzo wystrzeli do góry.

4) Royal Bluematic, z niej to już dużo nie wyjdzie nie ma co, nie wiem co nie tak z nią jest;/

5) Royal Jack, idzie ładnie i w żaden sposób go jeszcze nie uszkodziłem 😂🤣😂

6) wszystkie razem 🙂

pozdrawiam 😁!

Screenshot_20210114_212753_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210114_212742_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210114_212736_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210114_212758_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210114_212748_com.android.gallery3d.jpg

IMG_20210114_212923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo z tym drutem to mordko rób haczyk i wbijaj w ziemie. Zahaczasz galazke i wbijając haczyk przytrzymujesz naginasz ja do ziemii. To o wiele. Przyspiesza cały proces bo nie musisz nic wiązać 😉large.446904678_3223(3).jpg.64a578b1858f0e490ad8a094dc47bacf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzisiaj po kolejny podlaniu po po około 800ml ta mała może z 600?

1) Diesel 33dni

2) Northern Light 32 dni 

3) Royal Bluematic 31dni

4) Royal Jack 30dni 🥺

Pozdrawiam 😁😁

 

 

 

 

Screenshot_20210116_201840.jpg

Screenshot_20210116_201855.jpg

Screenshot_20210116_201918.jpg

Screenshot_20210116_201932.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Wszystkie roślinki skończyły już 5 tygodni, wszystkie mimo tego, że dałem im raz 25% bio grow maja ładny kolor, więc dostają sama wodę i następne myślę 2 podlania woda i 3 podlanie( za okolo10dni) myślę im zarzucić pierwszy raz po 25% dawki bio bloom. Growa nie chce dawać, bo nie wyglądają jak by im azotu brakowało. Tutaj pytanie kiedy dać pierwszą dawkę nawozu na kwitnienie? Tak jak wyżej napisałem jest okej?

dwie fotki bo nie chciałem ich wyciągać a w boxie już z osobno fotek się nie da robić 😉

1) lewa gora- Northern Light

Prawo gora- Royal Jack 

lewo dół - Diesel

Prawo dol - Royal Bluematic , trochę ruszyła może coś z niej będzie 😉

robi się mały busz powoli 

😍

2) tutaj ta łodyga która prawie cała urwałem po jakoś 2 tygodniach od złamania?

 

Screenshot_20210121_124009.jpg

Screenshot_20210121_124506.jpg

Edytowane przez Piccolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...