Skocz do zawartości
Piccolo

AF Royal Jack | Diesel | Royal Bluematic | Northern Light

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk no widać nawet na focie, te co są teraz z tyłu cały czas były z przodu i jakie male w porownaniu do tych dwóch co teraz z przodu stoja. A wiek ten sam xd. Zobaczymy czy teraz po zamianie tamte rusza 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dam Ci kolego jedna radę BIOBIZZ lej do każdego podlania BIO GROW RÓWNIEŻ. Nie słuchaj kapci co mówią ze nie łac zgodnie z tabelka i jak nie widać niedoborów to nie lej. Jak już zaczniesz używać BioBizz to lej za każdym razem a jeśli nie to nie płacz później ze coś się dzieje na kwitnieniu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, wiksa26 said:

Ja dam Ci kolego jedna radę BIOBIZZ lej do każdego podlania BIO GROW RÓWNIEŻ. Nie słuchaj kapci co mówią ze nie łac zgodnie z tabelka i jak nie widać niedoborów to nie lej. Jak już zaczniesz używać BioBizz to lej za każdym razem a jeśli nie to nie płacz później ze coś się dzieje na kwitnieniu.  

A sadziłeś coś na biobizz od początku i lales tak jak na tabelce i ci dobrze rosło :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo poczytaj trochę jeszcze o nawozach. Przede wszystkim fotorelacje. 

Zobacz jak inni stosowali nawozy. Z których rezygnowali, które zmniejszali a które dokładali. 

Które np były przez cały cykl życia rośliny podawane.

Przejrzyj 5 i wyrobisz sobie zdanie typowo o biobizz. 

Na bank z takiej lektury można obrać wersję dla siebie. 

Masz takie osoby jak  

@doominik, @Vampidrut @Mieszko1@mikosz @Zielone krainyczy @Farmerka

i wielu innych. I myślę że to nie są kapcie. I wiedzą więcej niż ktoś kto jest przed pierwszym indorem. 

I pamiętaj że każdy człowiek  będzie miał inny bilans diety. Odpowiedni do swoich warunków i trybu życia. 

Roślina ma (zalecane dawki) a nie dawki idealne. Interpretacja ilości jest już ręku growera. Mamy dawkę zalecana i tu operując ilościami zgodnie z zapotrzebowaniem może uzyskać najlepszy efekt. 

Lanie nawozu to nie jest równoznaczne z sukcesem. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, zielonyjamajczyk napisał:

@Piccolo poczytaj trochę jeszcze o nawozach. Przede wszystkim fotorelacje. 

Zobacz jak inni stosowali nawozy. Z których rezygnowali, które zmniejszali a które dokładali. 

Które np były przez cały cykl życia rośliny podawane.

Przejrzyj 5 i wyrobisz sobie zdanie typowo o biobizz. 

Na bank z takiej lektury można obrać wersję dla siebie. 

Masz takie osoby jak  

@doominik, @Vampidrut @Mieszko1@mikosz @Zielone krainyczy @Farmerka

i wielu innych. I myślę że to nie są kapcie. I wiedzą więcej niż ktoś kto jest przed pierwszym indorem. 

I pamiętaj że każdy człowiek  będzie miał inny bilans diety. Odpowiedni do swoich warunków i trybu życia. 

Roślina ma (zalecane dawki) a nie dawki idealne. Interpretacja ilości jest już ręku growera. Mamy dawkę zalecana i tu operując ilościami zgodnie z zapotrzebowaniem może uzyskać najlepszy efekt. 

Lanie nawozu to nie jest równoznaczne z sukcesem. 

Nawozy się leje gdy wymaga tego roślina i tylko wtedy , niekażda odmiana ma takie samo zapotrzebowanie na nawozy , dla tego najważniejszą rzeczą jest obserwacja i na tej podstawie należy zdecydować jaki nawóz i ile , ale to wymaga doświadczenia. Pozdrawiam i przy okazji wszystkiego dobrego w nowym roku , dużych plonów i trochę pokory co do roślin , nawet kota można zagłaskać. 3 majcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiksa26 ty weź rad nie dawaj lepiej, jak spierdoli krzaki to odpowiedzialności za nie weźmiesz? Nawozy to dodatek do rośliny, dodajesz jak roślina potrzebuje pokarmu, nie za każdym razem bo tak tabelka mówi. To co w tabelce a to co w boxie to dwie różne sprawy. Niektore rośliny przez calego wega nie potrzebują nawozów. Pokaż mi uprawę indoor SWOJĄ gdzie lejesz według tabelki BioBizza i do końca poszły idealnie. Dosyć mam takich tekstów, lej według tabelki, wtf, każda roślina idzie inaczej. Pozniej lament i płacz że biobizz to chujowa odżywka. Rusz głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wiksa26 napisał:

@Farmerka używałam BioBizz jak ty jeszcze w pieluchę sralas 👍

Za obrażanie userów powinien być perm-ban. Hallo @Tester ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!

Więc wszystko fajnie, dzisiaj swój pierwszy trening dostały Northern light I royal Bluematic ta niestety jakieś geny chyba słabe, bo zdecydowanie najgorzej idzie, ale kto wie może wystrzeli z opoznieniem.

Northern i Bluematic dostały po 500 ml odstanej wody, teraz co 3 będę podlewał je.

Za do Royal Jack I Diesel fajnie rozrosły się po ostatnim treningu dziś dostały po 25% dawki biobizz grow, jakoś tak pisze 2-4ml na litr ja dałem nie cały ml na litr i podlałem po pół litra na sztuke. Zobaczę jak zareagują, następnym razem tylko woda na pewno tak czy tak.Dzisiaj znowu im szczyty do ziemi dogiolem, wgl dzisiaj użyłem innego drutu i patyczków bambusowych, i wydaje mi się, że łatwiej to szło przynajmniej na pierwszy raz, stabilniej to trzyma. Potem chyba będę już doginal na agrafki żeby ziemi za bardzo nie dziurawic i korzeni nie pouszkadzac.

Dobra to teraz parę fotek. 

Pozdrawiam wszystkich :)!

 1,2) Diesel jutro będzie miał 21 dni.

3,4) Northern Light, 20 dni

5) Royal Bluematic 19 dniowa a wyglada jak by o 10 dni młodsza od reszty była 😞

6,7) Mój ulubiony Royal Jack 17 dni chyba ?

😎 Wszystkie razem po treningu i podlaniu 🙂

Screenshot_20210103_221534_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221530_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221509_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221513_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221517_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221526_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221522_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20210103_221538_com.android.gallery3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo a ja w temacie lst polecam za chwilę przesiąść się na taki jedno żyłowy drut elektryczny w osłonce, izolowany. Jest tani. Robi się z tego haczyki i wbija się je w ziemię. Z takim do roślin jak ty masz to mam przykre doświadczenie po tym jak próbowałem ściągać szczyty w dół i mi się oderwał czubek 😉 zresztą wygoda jak cholera tak je naginac zamiast wiązać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...