Skocz do zawartości
k21p

plukanie po canna

Rekomendowane odpowiedzi

Zblizam sie do konca hodowli, trichomy zaczynaja byc kremowe, wg.tabelki powinnam przejsc teraz na tydzien cannazymu i cannaboosta.

Czy po tym tygodniu powinnam zaczac plukanke czy moze odrazu przejsc na plukanie? Czy w ogole je pominac?

U jednej z roslin na lisciach pojawiaja sie sygnaly niedoboru potasu, dodac pk? Wszystkie rosliny sa w hydro wiec nie wiem jak dodac nawoz aby nie zaszkodzic pozostalym.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@k21p Na końcu to norma że pokazać się może brak potasu. Topy pobierają z liści wartości odżywcze. PK już bym nie dawał, bo zaraz ścinka. 

Jeżeli Trichomy są mocno mleczne, możesz zrobić flusha. Przynajmniej ja tak robię. Niektórzy to pomijają. Ja np nie. 

Ale co jak co, hydro = @doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk W hydro tak robię, a w sumie nie wiem w czym autor trzyma krzaki. W ziemi sporo się odkłada, a i płukanie jest mniej skuteczne.

Na koniec zapotrzebowanie jest największe (dla tego liście żółkną) i nawet na rozpiskach buddhas tree pk 918 w ostatnim tygodniu przed płukaniem proponują dawkę x2. Są też produkty jak overdrive, czy climax od intense, gdzie taka mocna dawka wjeżdża właśnie na koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Doskonale rozumiem, tylko u mnie np, był moment że przez PK zablokowałem rośliny. Po prostu dwie stanęły jak głupie. Znaczy obstawiam że PK, bo za cholerę nie potrafię dojść co było główną przyczyną. Ale podawałem tylko PK i BLOOM. Dwie można powiedzieć że już doszły, a kolejne dwie jedna szybciej a ostatnia to już w ogóle opóźniona. 

Coś tam szukałem materiałów o PK, i dużo osób pisało że na koniec rezygnuje już całkowicie PK, nawet przy małych niedoborach. I tym się zasugerowałem. 

Ale niewiadomą mam jeszcze w głowie. 

Pomimo bloka, nie odbiło się na plonach, bo tak tłusto owaliło pałki że sam byłem w szoku. A ta najbardziej opóźniona to już w ogóle rozjebała mój mózg. Gdzie sens gdzie logika ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, doominik napisał:

 

 

@zielonyjamajczyk

 
 

@k21p

 

Ja lecę do końca z PK i normalnie baza itd i na koniec 7-10 dni flush z plant magic flush. 

 

Odstawilam juz baze i zostalam na canazymie i booscie. Wszystko jest na hydro.

W jedniej roslinie liscie na brzegach zaczely robic sie brazowe, suche i na niektorych pojawiaja sie brazowe  plamki. Jest to najbardziej zaawansowany krzak.

 

Dolewke z PK robisz bezposrednio do doniczki czy do calego systemu?

Myslisz, ze jest jeszcze sens dodawac baze?

Edytowane przez k21p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@k21p Ja lecę z bazą do samego flush tylko jak roślina się już nie wyciąga to podaje jej mniej i dodaje pk. Fush to czysta woda+jakiś preparat na flush. Ja używam plant magic, ale canna tez ma swój. 

Wszystkie nawozy mieszam w jednym zbiorniku z wodą. 

Jaki Ty masz system hydro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, doominik napisał:

@k21p

 
 

Ja lecę z bazą do samego flush tylko jak roślina się już nie wyciąga to podaje jej mniej i dodaje pk. Fush to czysta woda+jakiś preparat na flush. Ja używam plant magic, ale canna tez ma swój. 

 

Wszystkie nawozy mieszam w jednym zbiorniku z wodą. 

Jaki Ty masz system hydro? 

Wilma.

Dzieki za rade!

Edytowane przez k21p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...