Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. 

Na wiosnę chcę posadzić koło moich 5 uli, 10 panien konopnych. Moje pytanie brzmi... Czy pszczoły zapylą konopie???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jest pszczół. 5 uli i 120 kg miodu zebrałem. Z 5 panienek ciekawe ile będzie gram??? 

@Tester Szkoda.... 😆 😆 😆 Ale ochrona będzie dobra. Żaden ciekawski do uli nie podchodzi... 😆 😆 😆 Boją się jak ognia. 😆 😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, ArturS70 napisał:

Z 5 panienek ciekawe ile będzie gram??? 

zależy jakie odmiany i jakie im warunki stworzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArturS70 Fajny pomysł naprawdę. Sam wpierdzielam tyle miodu że szok, bardzo lubię 😄 Spadziowy i gryczany, czasem i do lolka idzie, pomimo że przy spalaniu to podobno niezdrowe. Teraz jedną pannę na koniec podlewam wodą z miodem dla porównania smaku. 

A skoro to zwiększa szanse że ktoś nie podejdzie to czemu nie. Tylko pamiętaj że jeśli to Twój grunt, to będziesz pierwszym oskarżonym w razie w.  Wtedy już ciężko się wykaraskać. 

Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zielony dobrze mówi lepiej sądzić gdzieś na zadupiu a nie u siebie bo jak ktoś wypatrzy to się nie wyprzesz ze nie Twoje bo jak przypuszczam do Uli też czasem zachodzisz więc nie powiesz ze ktoś zasądził na Twoim terenie i nic o tym nie wiedziałeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...