Skocz do zawartości
greenbrothers

POMOCY !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tu zgromadzonych. Mam bardzo duży problem otóż mam 3 roślinki w namiocie w domu ( 2x Amnesia haze auto i AUTO Ak)   ( mają zajebiste warunki lampa maroko 1, najdroższa ziemia, wszystko robie picuś glancuś) roślinki mają aktualnie 6 dni ponieważ od 09.12.2020 są już w docelowej donicy (11l)  przeniesione z EASY PLUGSÓW.  z tym, że do chaty wdarły mi się pluskwy! W piątek przyjeżdza koleś i będzie pryskał całą  chatę chemią, co za tym idzie - muszę zwinąć namiot na 24-30h i zawieźć donice do kogos na chate( mam gdzie) tyle ze będą one stały bez lampy i wiadomo bez growboxa itp. Teraz pytanie brzmi Czy rośliny mają szansę przetrwać takie warunki? Jeśli tak to jak to najlepiej zrobić jeśli ktoś miał już kiedyś podobne wojaże 😄 Liczę na waszą pomoc bo szkoda by było aby młode panienki uschły 🙂

Edytowane przez greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem będą sobie mogły stać w pokoju normalnie nie muszą być schowane w szafie i w ciemnosciach. Wiem, ze na tym stracą pytanie tylko jak dużo i jak je po tym ewentualnie odbudować?

 

Edytowane przez greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...