Skocz do zawartości
Growmaster

Panel led z chin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie panelu led z chin,sprzedawca twierdzi ze specyfikacja panelu to 45w co daje 8000w. Czy to jest mozliwe ? Dodam ze jak go odpalilem to oswietla mi cale bardzo duze pomieszczenie ,a diody w nim wygladaja jak takie ktore sa w bardzo mocnych latarkach

s-l400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z najtanszych, typowy panel z dolnej pulki ( naprawde  z samego dolu), niskojakosciowy i bardzo malo wydajny. Uprawa pod tym panelem to tak naprawde strata czasu, zupelnie  nie ma sensu i mija sie  z celem. Szczerze mowiac, moim zdaniem te panele na dobra sprawe juz dawno powinny zostac wycofane ze sprzedazy. A nastepnie powinno sie je porostu oficjalnie/komisyjnie zniszczyc, Robiac tym samym  miejsce dla nowych, godnych uwagi, aktualnych wysokojakosciowych produktow. Mamy tutaj doskonaly przyklad przestazalej technologi ktorej na dobra sprawe nikt kto ma chociaz minimalne pojecie  o grow juz nie stosuje. Ale jak widac zawsze znajdzie sie jakis niedoinformowany typek ktory jeszcze z wdziecznoscia kupi taki panel, swiecie przekonany  o tym ze zrobil interes swojego zycia. Gdzie tam on praktycznie pana boga za nogi zlapal 🤣 A jak wiadomo dopuki  beda klienci zainteresowani danym towarem, to chcociaz nie wiem jak bardzo gowniany jakosciowo bylby wspomniany towar. Bedzie on mimo wszystko na bierzaco dostepny do nabycia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...