Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie czy to kobieta czy mezczyzna ? Wiadomo juz czy za wczesnie ?

Moja pierwsza uprawa 

Zaczyna kwitnac czy jeszcze nie ?  

White Widow - 34 dzien ( duzo przygod po drodze i tej nocki wrzucilem na 12/12h ,wczesniej bylo 18/6 , zmienilem oswietlenie, poniewaz " mial to byc automat FW, byc moze jest ale powinien juz dawno zakwitnac z tego co czytalem i widzialem ... 

Prosze o info ?

Pozdrawiam .

 

Screenshot_20201204-192110.png

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery

36 minut temu, Ivery napisał:

Panie i Panowie czy to kobieta czy mezczyzna ?

 

 

tak ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan Dzieki , wlasnie wczesniej tak zrobilem dostala czystej wody bez nawozow , troche do ziemi oraz lekko spryskalem ją po lisciach . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivery  Roslina ma zolte koncowki lisci, liscie wygladaja na ciezkie i nie sa skierowane do gore w strone swiatla, tylko wisza.  Nie przelewasz jej czasami ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN @Pan  ostatnio wlasnie staram sie podlewac mniej , ale zrobie jak mowisz byc moze rzeczywiscie przesadzilem z woda , odstawie na pare dni wode i wysle foto. Pozdrawiam 

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dodac fotke za pare dni wiec dodaje 😉

Koncowki lisci jakby ladnie zaczely zieleniec i podnosic sie do gory gdy przestalem podlewac  , dzieki za rade @CheMsKuN  🙂

IMG_20201207_201318.jpg

Od piatku jedzie na 12/12h . Chyba cos zaczyna sie dziac jak mowicie?

Temp.aby teraz taka bo w piecu przesadzilem haha 

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak wiem ma duzo w sobie nawozu dlatego teraz nie podlewam niczym , ale jak za pare dni podleje to tylko i wylacznie czysta woda .

@Szym mam pytanie , przelaczylem  od paru dni na 12/12h by zmusic ja do zakwitniecia bo "niby" to mialbyc automat FW w co watpie , ale zostawic takie oswietlenie ? jak mowisz ? 

Edytowane przez Ivery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Niby tak ,ale cos nie chce mi sie wierzyc bo to juz 38dzien eh ;/ 

 

16073716389941590144938.jpg

I jeszcze jedno pytanie czy moge podciac te liscie zeby lepiej dochodzilo swiatlo czy nie ruszac ? Powiem szczerze ,ze moja pierwsza uprawa ,nie podcinalem jeszcze nic ,nie tworzylem kilku szczytow .. 

No i co z tym oswietleniem zostawic jak jest ? Pozdro

Screenshot_20201207-213329.thumb.png.77854179ced5c5037c692a001c0aea53.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ivery  Ta roślina ma 38 dni? Jak na 38 dni to miniaturka. Pewnie kuleje światło. Czym jej świecisz?

Po co obcinać stary ty masz jedną roślinę, a nie ich gąszcz :D Obcięcie nie zaszkodzi, ale na ten moment jest nie potrzebne. Światło uzupełnij, bo prawdopodobnie jest go za mało.

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tak ,38 dni tak jak juz wspominalem juz w innych tematach gdzie mialem z nia problem ogolnie doszla do siebie nie dziwie sie ,zw po tych moich bledach dopiero zaczyna ruszac ,wiem wiem miniaturka a to przelalem ,przenawozilem , z poczatku czekalem na lampe dosc dlugo i sie wyciagnela ale juz ogarnalem na przyszlosc bede wiedzial , lampa hps 150w 18000lm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ivery  No ok, jak lecisz na HPS 150 W to światła ma dość, ale o ile dobrze kojarzę to wcześniej nie było HPS, tylko jakieś żarówki, jak dobrze pamiętam. Pilnuj tez ph gleby, jakiś miernik by się przydał, jak nie masz.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to zdj pierwsze z dzis  robione jest na wylaczonej lampie hps , jak na takiego malego boxioa 50x50x70 plus z tylu szczelinka mala co wiatrak stoi mysle ze lampa 150w o takiej iloscie lm jest wystarczajaca ? Roslinki oczywiscie juz rozdzielone no i co z tym podcinaniem ..Bo zalezy mi na poradzieIMG_20201206_123659.thumb.jpg.a0a763d9a5bdfb53388e3b2220e7522d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...