Skocz do zawartości
wesolybudda

LED Lumatek ATTIS 200W | 60 day grapefruit; Auto Gorilla Glue; Auto Candy Kush; Auto Sour Monster |

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

@Kiler90skad masz ten tłumik? Mogę link czy coś? Planuje sam to ogarnąć, bo muszę na flo odpalić bieg nr 2 a wtedy to jest tornado 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk dzięki 🍺 na Wega starczy mi ten went co mam jak będą kwiatki będę musiał dołożyć do S&P bo mam na styk 

jeśli chodzi o linki to tak jak zielonyjamajczyk napisał tłumik akustyczny w Google potem sprawdzać testy od różnych firm i dobierać według potrzeb 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym odcinku: Nie wesoło - ujebany top :classic_sad:

Dzień 18

Niestety, zaglądałem jak tam rosną, poprawiałem niektóre linki i widzę, że jeden drut już w połowie obciągł gałązkę praktycznie na zgięciu. Nie wiem nawet czy tak się stało przez dzisiejsze poprawianie czy może stało się tak w trakcie wzrotu i np. drut się zacinął. Jak spojrzałem na przekrój tej łodygi to nie była już mokra po całej szerokości co widać po kolorach spawu. Całość podtrzymałem wykałaczką i skleiłem taśmą tak dokładnie jak się da. No ale nie powiem nie było to wygodne miejsce do sklejania.

Zobaczymy czy przyszycie kończyny się przyjmie?

Złamany czubek

large.1967355490_3218(5).jpg.ecdbc4fc3aef4daa2985c3b1d2c5d5af.jpg

 

Tak wygląda opatrunek

 

large.360136274_3218(4).jpg.31e4b4027c1532e3d8236ba708ba0354.jpg

 

large_3219.jpg.dede8a1f478fd1aee78b6fa4e63052bc.jpg

A tak wygląda to z góry po opatrunku

large.1812565713_3218(1).jpg.b240f8b17d15e8bf179dfffeeca5a06d.jpg

 

A tak poza tym w domu wszyscy zdrowi...

large.1333639783_3219(2).jpg.a192ae0a1d4f3eb989fdc769ecc8847f.jpglarge_3218.jpg.4fc14bf6df4e37b8a4c69eb70643e595.jpglarge.1114703114_3218(2).jpg.8041a6d0d4260a01a91cb20ff5935fe5.jpglarge.455928066_3219(1).jpg.1d58d8919708b07bfbee30dbe2cf0ebf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słabo o przypał łatwo, ale widziałem że dużo ludzi używa takich drutów, tak ze coś musiało być nie tak, a używał ktoś sznurków jutowych czy będę tu pierwszy ? 🥸

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester tak, równiutko po całości poszło. Gleba była wilgotna na głębokości 2cm więc nie podlewałem. Chyba dzisiaj podleje z sokiem cytryny bo Ph w doniczkach waha się od 7 do 7,5.

@Kiler90 ja myślę że też słabo że one rosną tak nisko i kiedy je naginam to krawędź donicy mam na wysokości gałęzi i ja je nie tylko ciągnę w dół ale też trochę im urywam łeb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@wesolybudda ja używam biobizzaz dzięki @Mieszko1 trochę się naczytałem ostatnio. 
gdy podlewam bez nawozów używam PH -, jeżeli dodaje nawozów to zbijam cytryna, ale tylko dlatego ze moja woda kranowa ma ponad 8.8 PH. Jeżeli twoja ma mniej to BioBizz radzi aby nie zbijać PH , mikroskladnki same je wyregulują 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@wesolybudda nie wydaje mi się żeby woda 7.5 było w grupie ,,too high” 

Ciekawostka, przy uprawie w PC boxie nie miałem PH metra  i nie zaniżyłem PH żadnym

preparatem a mieszkam niedaleko od tego miejsca teraz(musiałem łac wodę około 8.5ph ) i nic się nie działo wiec coś w tym jest 😃2B542DCD-7F40-48FD-BCBD-0CB4E553A031.png

@wesolybudda Ty mówisz o PH ziemi czy wody jaka podlewasz  ? 7.0-7.5?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie akurat pisałem o wodzie. Prosto z kranu ma 8 z hakiem jak odstoi to pH chyba trochę spada i ma koło 7,5. Ostatnio podlałem woda 6,3 Muszynianka ale Ph nic nie drgnęło i ziemia się nie zakwasila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wesolybudda 

urwałeśjej łeb i przy naginaniu też jest problem, czy nie czas zacząć używać sznurków? Sznur przyklej do donicy taśma, mniej pierdolenia się niż z tą gilotyną a i bezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wesolybudda jak po dodaniu nawozów ph jest okolo 7 np 7. 3 to bym zostawil. U mnie jak chciałem za dobrze to wyszło chujowo. Ja bym zostawił ale decyzja należy do ciebie😉

PS. Ja też używałem soku z cytryny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...