Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Urojenie

@greenbrothers gitara będzie choć ja osobiście pizgam na chusteczki wilgotne i wyłażą, wrzucam do Docelowej ziemi jak tylko wyjdzie kielek minimalnie (kielkiem do dołu) jak kto woli, ja wole prostotę 

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@greenbrothersdobre podejście, na początku bardzo łatwo przedobrzyć (nawozy, podlewanie)  ? nawilżacz to jest must w twoim wypadku i musisz ogarnąć go jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie pytanie. Po co zapewniać wysoką wilgotność w pomieszczeniu gdzie nasiono jest w wodzie czy w tym krążku skoro woda ma 100% wilgotności.

Woda i zacienione miejsce

W easy plug namoczyć, przykryć szklanką żeby nie wysechł i w zacienione miejsce

Czemu nawet tu sobie utrudniacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Bimbrownik zgadzam się, dlatego szafka w kuchni jest git , osobiście tylko używam chusteczek 

 

@greenbrothers Mój za 60 zł na 1m2 namiot i śmiga idealnie ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@greenbrothers pisałeś ze jak masz na maxa kiedy to 30 %wilgotności to trochę mało, odpalisz wszystkk jak należy i zobaczysz ile masz i zdecydujesz ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@greenbrothers jak uważasz. Wilgotność jest bardzo ważna, wszyscy używają. Piszę tylko jak to u mnie wygląda. Mi wychodzą zdrowe i mocne rośliny, szybko rozwijają masę zieloną i wilgotność rośnie. Później zaczyna mi się zabawa i szukanie problemów

Jak masz sklep pod ręką to kupisz jak będzie potrzebny i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...