Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jestem nowy w temacie więc przejdę od razu do rzeczy. Posiadam boxa 60/60/150 wysokość. Mam do tego lampe Maroko 1,  Wiatrak w środku i wylot wylot powietrza u góry  do filtra węglowego. 

Lampa ma 150w  jest ledowa i posiada opcję regulacji. Juz przy 60 % mocy temperatura w środku po godzinie osiąga 29 stopni. 

Na jaką moc ustawiać tą lampę w fazie wzrostu i na jaką w fazie kwitnienia?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym @CheMsKuNNa full to tam 32 stopnie albo i 33 by były ? słyszalem ze one lubią 26-31  stopni max. Zapomniałem dodać, że będą to Auto Amnesia haze x3. Chciałem zapytać jeszcze czy jest sens wstawiać 4 donice?

 

Edytowane przez greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym  @Bds Czyli sądzisz, że od razu od początku fazy wzrostu odpalić lampe na full? na jakiej wysokości od szczytu ? mam termometr z sondą na kabelku więc spoko, sonda jest na wysokości szczytu , mam donice 11 litrowe.

 

Edytowane przez greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@greenbrothers moze byc full mocy przy odpowiedniej wysokości  tak jak @Szym  napisał obczaj co producent zaleca.

zazwyczaj weg okolo 50-60cm ale jeśli roslina ma zajebiste warunki to i więcej energii słonecznej przerobi zarazem lampa moze byc troche nizej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odpalone wszystko na maksa od 6 godzin i sprawdzam temperature - teraz jest 31,5 Stopnia i 30% wilgotnosci , tylko, ze nie mam w środku jeszcze roślin, jak dojdą rośliny to temperatura spadnie czy nie?  Jakieś rady na obnienie temperatury?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym Wyciąg to jest Axial-Quiet 100k Duo 4,5w. Powietrze jest mieszane przez PRO FAN + 5W.  Nawilżacz konieczny? ty jak dojdą rośliny i zacznę podlewać ziemię wodą to pójdzie chociaż do tych 60% ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć do kielona, oklej taśma alu żeby było ciemno, wsadź do boxa. Pootwieraj pasywne i zamów nawilżacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały kieliszek, żeby miał ciemnie i do ciepłego miejsca( box ). Przy okazji przetestujesz boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@greenbrothers nie po to jest easy plugs nazwane żeby  kombinować, włożyć nasionko na 0.5cm namoczyć kostkę na tacce z woda jak będzie całe mokre to do ciemnego i wilgotnego miejsca i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...