Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Dgl plagron grow mix wybrał bym nie nawozisz przez 3 tyg czyli możesz przez całego wega nie nawozić jak roślina będzie dobrze wyglądać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam plagronu, od ziemi, po PK, blooma itd. 

Chwalę sobie. Ale jest wiele firm i mają też bardzo dobre. 

Kwestia od czego zaczniesz i później pewnie będzie Ci towarzyszyć przez wszystkie uprawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dgl odnośnie nawozów ja zawsze polecam i tym razem nie inaczej micro grow bloom od advanced nutrients i nie musisz się o ph martwić. 

Co do ziemi to ja bym wybrał Light Mix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691  sa to nawozy chemiczne czy bio ?

@Dgl i jesli mozesz mi poweidziec na ile 1l zestaw wystarczy mniej wiecej poniewaz z tego co patrze cena jest troszke wyższa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dgl chemiczne tak mi się wydaje a przynajmniej nic nie widziałem o Bio napisanego. Nawozy od nich są wyjątkowe ze względu na złożoną chelatację składników - pozwala to na szybsze wchłanianie i przetwarzanie składników odżywczych przez rośliny. Nawozy automatycznie regulują wartość pH pożywki! Więc nie potrzebujesz już pH-metru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 Chemiczne na 100% 

@Dgl Producent zaleca 4 ml / 1 litr przez cały okres kwitnienia. Gdybys lał 100% dawki (nigdy tak nie rób, spalisz krzaki) to łatwo obliczyć, że litr nawozu wychodzi na 250 litrów wody. W rzeczywistości wystarczy Ci pewnie na jakieś 400. Musisz sobie sam policzyć ile wody zużywasz do podlewania.

 

Edytowane przez mikosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...