Skocz do zawartości
Seb88

Dobrze robione lst??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogrodników. 2 tematy mnie nurtują.

Pierwszy to czy dobrze robie lst?

Drugi to rozwoj dziewczyn. Vege licze od 5.11. Aaa i to nie są automaty?

20201128_150952.jpg

Jeszcze te?

20201128_150940.jpg

20201128_150928.jpg

20201128_150917.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gesto tam masz, zdrowe masywne krzaki. LST jes ok, teraz musisz zbac o regularne i dokladne doginanie podnoszacych sie odrostow. Jak to nie automaty mozesz oprucz lst zrobic np. trening fim dodkowo. Z fartem kolego.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Seb88 tak jak Chemskun pisze. Rób w taki sposób aby wszystkie odrosty jak i ten szczyt główny były równej wysokości. Możesz co parę dni je dogiąć i prostować w ten sposób w efekcie końcowym wszystkie szczyty dostawały będą tyle samo światła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dgl lst w zasadzie robisz raz później tylko naciągasz i doginasz. W zasadzie przez całe Wege możesz majstrować przy roślinie tylko im będzie większa tym odrosty będą sztywniejsze więc jak co raz coś poprostujesz będzie wygodniej a i efekt końcowy będzie lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty uwielbiają LST ? a wyrównywanie szczytów to bardzo dobra sprawa. U mnie parę pałek wyrosło ponad wszystko i mnie to wkurwia. Aczkolwiek to takie pałki że będzie z nich sporo. Ale ucierpiało przez to sporo dolnych odrostów. Tak na prawdę potrzeba kilku dobrych hodowli by ogarnąć to w właściwy sposób.

Kocham tą robotę , mógłbym z tego żyć, jakby kraj był bardziej liberalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk mieszajacy jest od poczatku. Glowna łodyga robi coraz grubsza.

Mieszajacy mam ustawiony od gory, żeby każdy krzak sie poruszał.

Za 2 tygodnie przełaczam na flo. Dopiero od tego momentu lać nawozy? Kupiłem Hesi, cały zestaw.( nie potrzebnie). 

Sporo osob ma problemy z nawozami zauwazylem. To jak są zdrowe i zielone to nie dokarmiać? 

Ziemia Allmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb88 z nawozami nie ma problemów. 

Problemem tutaj jest prawie zawsze czynnik ludzki. Czyli przenawożenie bądź niedobory. Jeśli postępuje się z rośliną mocno organoleptycznie ( i nie tylko), i reaguje w odpowiednich momentach, to musi być dobrze .

To tak jak z autem. Wymieniając tylko olej, i lejąc benzynę będzie jeździł. Ale chcąc by było bezawaryjnie, trzeba obserwować symptomy które pokazuje nam roślina. 

Jeśli roślina nie pokazuje problemów to znaczy że opiekę ma dobrą, ale papu musi dostać. 

Taka moja rada. A marka ma różnice mniejsze bądź większe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

@Seb88 ja do all mixa używałem pożywki biobizza i ładnie szło bez żadnego problemu, widzę ze ludzie maja problem z nim, no ale zaufałem jeszcze raz. Wyregulowana woda. 
 

Jak roślinka idzie dobrze na wegu to ja nie leje nawozów do tych doładowanych medium bo widocznie jeszcze nie trzeba ?

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...