Skocz do zawartości
Tester

Czy ukradł byś komuś krzaki?

Rekomendowane odpowiedzi

dwa lata temu z kumplem poszliśmy obejrzeć własne planty (baaardzo marniutkie) i kilkaset merów dalej natrafiliśm na poważną plantację jakiegoś fioletowego potwora. aż się uginały i lepkie i pachniał na kilometr. wzięliśmy po małym topie (a całe wiadro można by chyba uzbierać) i poszliśmy dalej. ale ostatnio w rozmowie doszliśmy do  wniosku, że trza było rwać ile wlezie. (szczególnie, że nas za dwa tygodnie pozbawiono większości  naszych marnych roślinek). chyba nawzajem się jakoś wstydziliśmy, czy coś. nie wiem. a w zeszłym roku ktoś mi zakosił dwutygodniowe sadzonki. ślady łopaty było widać.  a jeszcze jak sobie pomyślę, że później pewnie te same topy kupowałem od tego zdziercy (do tego nieprzyjemny typek), to już całkiem mnie wyrzuty sumienia opuszczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy komu... A po drugie to musi się ten ktoś liczyć że na oucie zawsze może znaleźć się jakiś leśniczy. No chyba że swoja działka to wtedy don t touch??

Jedank wolał bym swoje mieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niemedyczny_Użytkownik napisał:

nie bo nie musze, mam az nadto swojego, wiec po co robic z siebie szmate

a jakbyś nie miał co palić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał co jeść, to bym nie poszedł kraść. Tak samo jakbym nie miał co palić , nie okradł bym ziomka. A kim on jest, prawie nigdy nie wiadomo - może dobry, może nie. 

Może topik w kieszeń , niczym bułkę w ostateczności z marketu. Ale lepiej jak większość z nas tutaj, mieć swoje. Jak sobie pomyślę ile kasy wydałem, i ile razy byłem niezadowolony to mnie skręca. A to mokre, a to waliło pleśnią, albo mocno ziemiste. Tak to teraz będę miał pretensje do siebie, i będę kolejne próby robił by dojść do perfekcji . 

Z fartem koledzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Ja to samo, przez dobre kilka miesięcy co tydzień wracam od wtyki biedniejszy o 5 stów i bogatszy o nie więcej niż 7g bardzo przeciętnego jarania. Co gorsze w mało-średnim mieście w którym mieszkam takie ceny i jakoś to norma... Już nie mówiąc o tym, że na umówienie się z gościem i ubiciem deala trzeba liczyć co najmniej pół dnia... Dramat jest u mnie, pora się wreszcie odkuć na swoim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikosz a daj spokój . 50-60 zł i kurna 10 pośredników. Źródła wysychają, jeden bierze 20 g, potem drugi sprzedaje po 10 g, następny po 5, a ostatni po 1. I każdy z marżą. Ustawki tak jak mówisz coraz gorsze, a towar na bank, niewspółmierny do ceny. Gówno takie że szkoda Bletki marnować pomimo że są tanie. Jeszcze parę lat i totalnie będzie lipa. Jak młody byłem, to czasy w temacie były lepsze. A teraz pozostaje nam wiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Kiedyś ziomek też uprawiał swoje i pamiętam że sprzedawał po 30/35 pełne lub prawie pełne pakiety. Zawsze byłem taki ucieszony jak kupowałem, kto by wtedy pomyślał, że za kilka lat będę płacił 5 dych za 0,6 jakiejś kurwa spleśniałej słomy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie ? kazdy by wziął albo 90 procent od przybytku głowa nie boli .Ja jakbym znalazł kogoś krzaki dojrzałe to kosilbym i nara .Jedyne czego bym nie zrobil to w życiu bym nie zdemolowal uprawy jakby nie była dojrzała bo to czysta hamowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, glodek18 napisał:

Pierdolenie ? kazdy by wziął albo 90 procent od przybytku głowa nie boli .Ja jakbym znalazł kogoś krzaki dojrzałe to kosilbym i nara .Jedyne czego bym nie zrobil to w życiu bym nie zdemolowal uprawy jakby nie była dojrzała bo to czysta hamowa 

pare lat temu, gdy jeszcze wedkowalem ludzie narzekali na emerytow ktorzy co zlowili to pakowali w siate, co skutkowalo w krotkim czasie wytrzebieniem ryb, zwlaszcza tuz po zarybieniu, mowili, ze musi wymrzec pokolenie starych komuchow to wtedy sie cos zmieni i ryby moze beda, jak widac po postach niektorych - skomuszałe spoleczenstwo biorace wszystko co nie na lancuchu, nigdy nie wymrze, mlode pokolenie juz rosnie i szuka po chaszczach...

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik Hehehe nom napisałem prawdę wziąłbym i większość palaczy by wzięła ewentualnie Ci którzy nie mają nic wspólnego z paleniem by zostawili ,ale duża część z nich by zniszczyła z zawiści inni by zadzwonili po psiarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc szczerym wątpię, że bym ukradł całego krzaka (szanuję pracę innych), aczkolwiek pewnie kilka topików bym sobie zapożyczył ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłbym bo lubię widok rosnącego zioła i zostawiłbym w spokoju. Może jedynie małego topka na spróbowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...