Skocz do zawartości
Tester

Czy ukradł byś komuś krzaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele jest sytuacji gdy grower znajduje rośliny innego growera, jak byś postąpił znajdując czyjeś krzaki, bierzesz małego topa, nic nie ruszasz czy bierzesz wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że większość osób by zajumało, a jeszcze bardziej jak by ktoś nie miał swojego palenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile to mi razy zakosili krzaki, więc robię to samo to jest po prostu tak że większość zdecydowana tak by zrobiła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też nie jednego krzaka ukradli albo zniszczyli , za to ja też jakiegoś krzaka ciachnąłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ziomek miał 100 dużych roślin gdy je odwiedzał wszystko było ok, po tygodniu przychodzi na ścinke a tam same łodygi, ktoś znalazł i skosił wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki to już jest sport więcej będzie złodziei krzaków niż takich którzy popatrzą i odejdą, przecież nie zgłosicie kradzież na pały hehe 

wyobrażam sobie to dzień dobry ukradli mi rośliny, jakie rośliny? konopie indyjskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znajdywałem ale małe roślinki, nie było co zbierać, nie wiem jak bym zareagował jak bym znalazł drzewko 3m z wielkimi topami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe roślinki też znajdywałem ale nie brałem , a na dużego ładnego krzaka powiem szczerze to pewnie zerwał bym z małą gałązkę i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego nie mam juz gdzie upychac, tak ze napewno bym nie ruszyl.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz znalazłem kogoś krzaczki, poszedłem z psem na długi spacer całodniowy do lasów ok. 10km od mojego miejsca zamieszkania. Znalazłem 5-7 krzaków (nie pamiętam dokładnie). Uciąłem dwa niewielkie topki i zostawiłem ziomeczkowi karteczkę żeby uważał ?  Przyznam że zgniotło mi od tego czache, i chętnie bym się z typem zakumplował.

 

 

Edytowane przez andrew meyers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - u nas są takie miejsca, gdzie ludzie często sadzą. Z racji tego, że jest to mała miejscowość, to wiadomo czyje to jest miejsce. Nikt nikomu nic nie kradnie ani nie niszczy. Najlepsze jest to, że jedno z poletek należało do syna naszego dzielnicowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego właśnie wolę sądzić w boxie. Wiadomo że nikt nie zakosi. Było by bardzo przykro jak chodzisz dbasz za parę dni masz ścinać, zachodzisz s tu zonk krzaki zniknęły. Raz sam znalazłem ale tylko popatrzyłem i poszedłem dalej, jak się później okazało to były krzaki kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/12/2019 o 18:56, pakotaco napisał:

Powiem tyle - u nas są takie miejsca, gdzie ludzie często sadzą. Z racji tego, że jest to mała miejscowość, to wiadomo czyje to jest miejsce. Nikt nikomu nic nie kradnie ani nie niszczy. Najlepsze jest to, że jedno z poletek należało do syna naszego dzielnicowego.

To żyjesz człowieku w jakimś raju gdzie nie ma złośliwych ludzi. Dawaj namiary przeprowadzam się do was :). Moze kupię tam działkę i dla mnie znajdzie się jakieś dyskretne miejsce na małą plantacje która gdy ktoś zobaczy pomyśli sobie tylko"ten to ma krzaki muszę z nim zajarać"i nikt nie zadzwoni na psiaki.Zyc nie umierać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapierdzieliłem  15 krzaków takich po 30cm znalazłem w wiaderkach na łące....

Myślę że każdy by tak na moim miejscu zrobił!!!

 Od dłuższego czasu obserwowałem to miejsce ale krzaki zapierdzieliłem dopiero wtedy gdy zobaczyłem typa który je przyjechał podlać  wieczorem...

Był PSEM z kryminalnych i malo tego nie oznakowaną kią przywiozł sobie jeszcze banki z woda, dlatego miał karę!!! Koleżka wychodował drzewa ale szału nie robiły typową sativa  śmieszna bombka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...